-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрій для реваскуляризації (для вилучення тромбів з дистальних церебральних судин); Емболізаційний пристрій для біфуркаційних аневризм; Пристрій для ендоваскулярної емболізації внутрішньочерепних аневризм великих розмірів; Пристрій для інтрасакулярної емболізації мішкоподібних внутрішньочерепних аневризм
Тендер Prozorro UA-2024-11-21-014755-a
Завершена
4 876 024.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 380.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 380.12 UAH
Період уточнення:
21.11.2024 16:19 - 26.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим