-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплектувальні вироби для ремонту невиробничого обладнання: блок безперебійного живлення для світлофорних об‘єктів з монтажем
Тендер Prozorro UA-2024-11-18-007593-a
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2024 14:48 - 23.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим