-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Захисна споруда цивільного захисту модульного типу на 450 осіб
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-013186-a
Завершена
16 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 82 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 82 500.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2024 15:20 - 23.11.2024 00:00
Відповідь надана
Питання до перевіряючих відносно змови Замовника та Переможця
Номер:
4679704f351f4825998d9e7f795e9862
Дата опублікування:
22.11.2024 12:39
Опис:
№ Закупівля Дата Сума
1 UA-2024-08-23-009780-a 03 вересня 2024 4 500 000
2 UA-2024-08-23-009792-a 04 вересня 2024 4 500 000
3 UA-2024-08-23-009587-a 04 вересня 2024 4 500 000
4 UA-2024-08-23-009595-a 05 вересня 2024 6 910 000
5 UA-2024-08-30-005773-a 05 вересня 2024 8 400 000
6 UA-2024-11-15-015895-a 25 листопада 2024 3 300 000
7 UA-2024-11-15-015917-a 25 листопада 2024 4 500 000
8 UA-2024-11-15-013186-a 26 листопада 2024 16 500 000
Загальний обсяг закупівель райради – 115 300 млн грн. І всі технічні вимоги Замовника один-в-один відповідають технічним характеристикам, розмірам, специфіці однієї конкретної захисної споруди і сертифікату на неї від одного конкретного виробника захисних укриттів. Даний зговір Замовника з Постачальником обтяжується тим, що дана споруда за своїми планувальними рішеннями не відповідає вимогам ДСТУ 9195:2022, відповідність якому вимагається Замовником. І тому, в рамках Закону, така споруда не може бути встановлена для виконання умов цих тендерів.
Доказова база:
1. Перелік найоригінальніших вимог Замовника в дійсному тендері, які, за збігом обставин, це чудо, на 100% співпали з захисною спорудою КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ №1», надалі – Переможець:
o Товщина стін укриття 600 мм. Даний Переможець - єдиний серед всіх виробників укриттів не виготовляє модулі укриттів оригинальних форм, а складає стіни укриттів зі стандартних будівельних легоблоків;
o Замовник обов’язково фіксує в ТЗ вимоги по розміру споруди для їх обов’язкового співпадіння з пропозицією Переможця і гарантованого не-співпадіння з можливими іншими пропозиціями;
o Перелік пунктів ДСТУ 9195:2022 в сертифікаті відповідності, який вимагається Замовником від учасників, випадково на 100% наявний у сертифікаті Переможця (п.п. 5.1-5.5, 5.8, 5.11, 5.14, 6.1.13, 6.1.17-6.1.20),
2. Вимога Замовника по відповідності споруди, що закупається, одночасно вимогам згідно ДСТУ 9195:2022 до:
o до швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту згідно п.5.1;
o до швидкоспоруджуваних сховищ згідно п.5.2;
o до швидкоспоруджуваних протирадіаційних укриттів згідно п.5.3.
Дивовижність одночасності цих вимог у тому, що по кожному з цих типів укриттів в ДСТУ 9195:2022 є переліки обов’язкових норм, які повинні бути виконані для того, щоб захисна споруда була ШСЗСЦЗ, ШСС або ШСПРУ. І ці вимоги принципово відрізняються для кожного виду споруди. В той же час Замовник це вимагає, Переможець встановлює укриття з порушеннями і Замовник їх приймає. Разом порушуючи Закон.
3. Вимога Замовника по відповідності споруди, що закупається, пунктам 5.5 та 5.8 ДСТУ 9195:2022 акцентує увагу на тому, що Замовнику потрібна споруда, яка буде виготовлена із спеціальних конструкцій (блок-модулей), у яких є своя функція згідно п. 5.5 і кожний з блок – модулей вміщає приблизно біля 50 людей. Ця вимога порушується Переможцем при проектуванні, встановленні укриттів і без проблем сприймається Замовником при прийманні.
4. Замовник вимагає відповідності споруди пункту 5.14 ДСТУ 9195:2022. Цей пункт вказує два базових принципи, які повинні бути виконані задля того, щоб вказані захисні споруди рахувалися швидкоспоруджуваними.
Але:
o Багатотонна конструкція укриття, що пропонується Переможцем, не може бути встановлена без підготовчих робіт, а в більшості випадків для неї робиться повноцінний фундамент;
o У зв’язку з тим, що конструкція укриття не має блок-модулів у розумінні вимог пунктів 5.5 та 5.8 ДСТУ 9195:2022, їх неможливо конструктивно поєднати з вже встановленим укриттям з дотриманням вимог щодо герметичності. Для збільшення встановлене укриття можливо частково розібрати (розбити), а потім побудувати з таких самих стандартних легоблоків інший конструктив споруди.
5. Таке цинічне порушення базових принципів ДСТУ 9195:2022 конструкцією, яка по вказівці Замовника повинна бути виготовлена і змонтована Переможцем згідно цього стандарту, висвітлює чергове порушення Закону: захисна споруда такого конструктиву повинна була БУДУВАТИСЯ згідно розробленої проектно – кошторисної документації, з експертизою цього проекту. У випадку ж підготовленої тендерної документації вказаних вище тендерів, проводилася покупка технічного виробу, або споруди.
У зв’язку з переліченими нестикуваннями виникає кілька питань:
1. Чи задовольняє Антимонопольний комітет подібний рівень законності та конкуренції при проведенні багатомільйонних закупівель?
2. Чи поставить особистий підпис відповідальний співробітник ДСНС на Акті згідно 138 ПКМУ?
3. Чи згодні співробітники перевіряючих органів з вказаними в даному питанні аргументами?
Відповідь:
Доброго дня! Ваші запитання розглянуто, повідомляємо наступне.
Ваше, звернення не містить конкретних запитань, чи конкретного твердження щодо невідповідності технічного завдання на закупівлю укриттів, у зв’язку з чим Замовник не може по суті надати відповідь на таке звернення.
Технічна специфікація тендерної документації складена відповідно до чинного законодавства України. Технічна інформація, яка необхідна для підготовки тендерної пропозиції міститься у Додатку 4 до тендерної документації. Така інформація є доволі детальною і передбачає усі аспекти, які мають значення, для учасників. Оскільки закупівля передбачає передачу товару у вигляді готової до використання захисної споруди цивільного захисту модульного типу, із відповідними характеристиками, облаштуванням стін, підлоги, електрики та інше, а не суто в розібраному вигляді стіни, стелю та підлогу, відповідно до Додатку 4.
Учасник-переможець повинен передати товар у вигляді готової захисної споруди, а не просто відвантажити блоки або модулі. Відповідно, зазначені у тендерній документації послуги не перевищують вартість товару, а також є невід’ємною частиною для передачі товару у вигляді готової до використання захисної споруди цивільного захисту модульного типу.
Також наголошуємо, що технічна документація Замовника відповідає вимогам ДСТУ 9195:2022 ШВИДКОСПОРУДЖУВАНІ ЗАХИСНІ СПОРУДИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ МОДУЛЬНОГО ТИПУ, яким визначено, що об’ємно-планувальні рішення швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту модульного типу (далі ШСЗСЦЗ) та їх окремих конструкцій (блок -модулів) визначають, враховуючи умови розміщення та розрахункову кількість осіб, що підлягають укриттю. Згідно пункту 5.14 ДСТУ 9195:2022 - об’ємно-планувальні та конструктивні рішення ШСЗСЦЗ модульного типу повинні забезпечувати: — можливість розташування ШСЗСЦЗ модульного типу на поверхні землі без виконання земляних робіт; — можливість збільшення чисельності осіб, що підлягають укриттю, за рахунок конструктивного поєднання кількох модулів та блок-модулів повної заводської готовності в одну захисну споруду з дотриманням вимог щодо герметичності такої споруди.
Передбачені умовами документації вимоги не обмежують конкуренцію. Дякуємо за зацікавленість у процедурі закупівлі.
Дата відповіді:
22.11.2024 15:14
Відповідь надана
Змова Замовника та Переможця, та порушення Закону
Номер:
bd7b7aacff4347f68cb214d978b9858b
Дата опублікування:
21.11.2024 22:45
Опис:
№ Закупівля Дата Сума
1 UA-2024-08-23-009780-a 03 вересня 2024 4 500 000
2 UA-2024-08-23-009792-a 04 вересня 2024 4 500 000
3 UA-2024-08-23-009587-a 04 вересня 2024 4 500 000
4 UA-2024-08-23-009595-a 05 вересня 2024 6 910 000
5 UA-2024-08-30-005773-a 05 вересня 2024 8 400 000
6 UA-2024-11-15-015895-a 25 листопада 2024 3 300 000
7 UA-2024-11-15-015917-a 25 листопада 2024 4 500 000
8 UA-2024-11-15-013186-a 26 листопада 2024 16 500 000
Загальний обсяг закупівель райради – 115 300 млн грн. І всі технічні вимоги Замовника один-в-один відповідають технічним характеристикам, розмірам, специфіці однієї конкретної захисної споруди і сертифікату на неї від одного конкретного виробника захисних укриттів. Даний зговір Замовника з Постачальником обтяжується тим, що дана споруда за своїми планувальними рішеннями не відповідає вимогам ДСТУ 9195:2022, відповідність якому вимагається Замовником. І тому, в рамках Закону, така споруда не може бути встановлена для виконання умов цих тендерів. Доказова база:
1. Перелік найоригінальніших вимог Замовника в дійсному тендері, які, за збігом обставин, це чудо, на 100% співпали з захисною спорудою КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ №1», надалі – Переможець:
o Товщина стін укриття 600 мм. Даний Переможець - єдиний серед всіх виробників укриттів не виготовляє модулі укриттів оригинальних форм, а складає стіни укриттів зі стандартних будівельних легоблоків;
o Замовник обов’язково фіксує в ТЗ вимоги по розміру споруди для їх обов’язкового співпадіння з пропозицією Переможця і гарантованого не-співпадіння з можливими іншими пропозиціями;
o Перелік пунктів ДСТУ 9195:2022 в сертифікаті відповідності, який вимагається Замовником від учасників, випадково на 100% наявний у сертифікаті Переможця (п.п. 5.1-5.5, 5.8, 5.11, 5.14, 6.1.13, 6.1.17-6.1.20),
2. Вимога Замовника по відповідності споруди, що закупається, одночасно вимогам згідно ДСТУ 9195:2022 до:
o до швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту згідно п.5.1;
o до швидкоспоруджуваних сховищ згідно п.5.2;
o до швидкоспоруджуваних протирадіаційних укриттів згідно п.5.3.
Дивовижність одночасності цих вимог у тому, що по кожному з цих типів укриттів в ДСТУ 9195:2022 є переліки обов’язкових норм, які повинні бути виконані для того, щоб захисна споруда була ШСЗСЦЗ, ШСС або ШСПРУ. І ці вимоги принципово відрізняються для кожного виду споруди. В той же час Замовник це вимагає, Переможець встановлює укриття з порушеннями і Замовник їх приймає. Разом порушуючи Закон.
3. Вимога Замовника по відповідності споруди, що закупається, пунктам 5.5 та 5.8 ДСТУ 9195:2022 акцентує увагу на тому, що Замовнику потрібна споруда, яка буде виготовлена із спеціальних конструкцій (блок-модулей), у яких є своя функція згідно п. 5.5 і кожний з блок – модулей вміщає приблизно біля 50 людей. Ця вимога порушується Переможцем при проектуванні, встановленні укриттів і без проблем сприймається Замовником при прийманні.
4. Замовник вимагає відповідності споруди пункту 5.14 ДСТУ 9195:2022. Цей пункт вказує два базових принципи, які повинні бути виконані задля того, щоб вказані захисні споруди рахувалися швидкоспоруджуваними. Але:
o Багатотонна конструкція укриття, що пропонується Переможцем, не може бути встановлена без підготовчих робіт, а в більшості випадків для неї робиться повноцінний фундамент;
o У зв’язку з тим, що конструкція укриття не має блок-модулів у розумінні вимог пунктів 5.5 та 5.8 ДСТУ 9195:2022, їх неможливо конструктивно поєднати з вже встановленим укриттям з дотриманням вимог щодо герметичності. Для збільшення встановлене укриття можливо частково розібрати (розбити), а потім побудувати з таких самих стандартних легоблоків інший конструктив споруди.
5. Таке цинічне порушення базових принципів ДСТУ 9195:2022 конструкцією, яка по вказівці Замовника повинна бути виготовлена і змонтована Переможцем згідно цього стандарту, висвітлює чергове порушення Закону: захисна споруда такого конструктиву повинна була БУДУВАТИСЯ згідно розробленої проектно – кошторисної документації, з експертизою цього проекту. У випадку ж підготовленої тендерної документації вказаних вище тендерів, проводилася покупка технічного виробу, або споруди.
У зв’язку з переліченими невідповідностями виникає кілька питань:
1. Чи задовольняє Антимонопольний комітет подібний рівень законності та конкуренції при проведенні багатомільйонних закупівель?
2. Чи поставить особистий підпис відповідальний співробітник ДСНС на Акті згідно 138 ПКМУ?
3. Чи згодні співробітники перевіряючих органів з вказаними в даному питанні аргументами?
Відповідь:
Доброго дня! Ваші запитання розглянуто, повідомляємо наступне.
Ваше, звернення не містить конкретних запитань, чи конкретного твердження щодо невідповідності технічного завдання на закупівлю укриттів, у зв’язку з чим Замовник не може по суті надати відповідь на таке звернення.
Технічна специфікація тендерної документації складена відповідно до чинного законодавства України. Технічна інформація, яка необхідна для підготовки тендерної пропозиції міститься у Додатку 4 до тендерної документації. Така інформація є доволі детальною і передбачає усі аспекти, які мають значення, для учасників. Оскільки закупівля передбачає передачу товару у вигляді готової до використання захисної споруди цивільного захисту модульного типу, із відповідними характеристиками, облаштуванням стін, підлоги, електрики та інше, а не суто в розібраному вигляді стіни, стелю та підлогу, відповідно до Додатку 4.
Учасник-переможець повинен передати товар у вигляді готової захисної споруди, а не просто відвантажити блоки або модулі. Відповідно, зазначені у тендерній документації послуги не перевищують вартість товару, а також є невід’ємною частиною для передачі товару у вигляді готової до використання захисної споруди цивільного захисту модульного типу.
Також наголошуємо, що технічна документація Замовника відповідає вимогам ДСТУ 9195:2022 ШВИДКОСПОРУДЖУВАНІ ЗАХИСНІ СПОРУДИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ МОДУЛЬНОГО ТИПУ, яким визначено, що об’ємно-планувальні рішення швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту модульного типу (далі ШСЗСЦЗ) та їх окремих конструкцій (блок -модулів) визначають, враховуючи умови розміщення та розрахункову кількість осіб, що підлягають укриттю. Згідно пункту 5.14 ДСТУ 9195:2022 - об’ємно-планувальні та конструктивні рішення ШСЗСЦЗ модульного типу повинні забезпечувати: — можливість розташування ШСЗСЦЗ модульного типу на поверхні землі без виконання земляних робіт; — можливість збільшення чисельності осіб, що підлягають укриттю, за рахунок конструктивного поєднання кількох модулів та блок-модулів повної заводської готовності в одну захисну споруду з дотриманням вимог щодо герметичності такої споруди.
Передбачені умовами документації вимоги не обмежують конкуренцію. Дякуємо за зацікавленість у процедурі закупівлі.
Дата відповіді:
22.11.2024 15:14