• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (ПРУ) на 50 осіб за адресою: вул. Хлібодарська, 6, с. Н. Еметівка, Одеський район Одеської області» для переховуваних дитячого садка»

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

Торги не відбулися

14 527 709.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 145 277.10 UAH
Період уточнення: 12.11.2024 17:02 - 24.11.2024 00:00
Відповідь надана

договірна ціна тверда чи динамічна

Номер: 359fa81ab1444b2899b3204039b58c57
Дата опублікування: 14.11.2024 19:08
Опис: підкажіть будь ласка , договірна ціна тверда чи динамічна?
Відповідь: Шановний учасник, дякуємо за Ваше звернення. Замовник повідомляє, що Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 1178 від 12.10.2022 встановлює порядок та умови здійснення публічних закупівель (далі – закупівлі) товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” (далі – замовники), із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Відповідно до вимог п. 28 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 1178 від 12.10.2022 (далі – Особливості) тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цієї Постанови та інформаційних листів МЕРІТУ, та своєчасно розміщена у відповідності до вимог пункту 24 Особливостей. Відповідно до пункту 31 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель. Вимоги до учасника процедури закупівлі, умови закупівлі та інша інформація викладена Замовником в тендерній документації. Учасник самостійно вивчає положення тендерної документації та готує документи, Замовник не має права втручатися до підготовки документів учасника.
Дата відповіді: 15.11.2024 17:05
Відповідь надана

щодо фінансової звітності

Номер: 5ffd920c3e3b402e9efdcbc44c80668c
Дата опублікування: 14.11.2024 18:07
Опис: У Додатку 1 замовником вказується вимога щодо підтвердження фінансової спроможності шляхом надання фінансової звітності в розмірі не менше очікуваної вартості предмету закупівлі. Замовником у тендерній документації ніяким чином не обґрунтовано необхідність наявність фінансової звітності саме в розмірі очікуваної вартості предмету закупівлі, тобто у розмірі 14 527 709,80 грн. та не підтверджено яким чином фінансова звітність у розмірі очікуваної вартості закупівлі про гарантує Замовнику виконання робіт по закупівлі. Таким чином Замовник встановив дискримінаційну умову, значно звузивши кількість потенційних учасників, які мають фінансову звітність трішки менше ніж очікувана вартість. Просимо внести зміни в тендерну документацію та усунути дискримінаційні вимоги.
Відповідь: Шановний учасник, дякуємо за Ваше звернення. Замовник повідомляє, що Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 1178 від 12.10.2022 встановлює порядок та умови здійснення публічних закупівель (далі – закупівлі) товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” (далі – замовники), із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Відповідно до вимог п. 28 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 1178 від 12.10.2022 (далі – Особливості) тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цієї Постанови та інформаційних листів МЕРІТУ, та своєчасно розміщена у відповідності до вимог пункту 24 Особливостей. Відповідно до пункту 31 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель. Відповідно до пункту 1 розділу 3 затвердженої тендерної документації - Тендерні пропозиції подаються відповідно до порядку, визначеного статтею 26 Закону, крім положень частин першої, четвертої, шостої та сьомої статті 26 Закону. Тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям (у разі їх (його) встановлення, наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 цих особливостей і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, шляхом завантаження наступних документів: інформацією, що підтверджує відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям – згідно з Додатком 1 до цієї тендерної документації. Положення додатку №1 до тендерної документації передбачено, що в складі тендерної пропозиції учасник з метою підтвердження наявності фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю: Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції фінансову звітність за останній звітний квартал (якщо учасник подає фінансову звітність щоквартально) або за останній рік (якщо учасник подає фінансову звітність раз на рік), відносно кінцевої дати подання тендерних пропозицій (для учасників-юридичних осіб), або податкову декларацію про майновий стан та доходи або податкову декларацію платника єдиного податку за останній звітній період (для учасників фізичних осіб – підприємців) з квитанцією №2 про прийом звітності контролюючим органом (державною податковою службою). Подані Учасником документи, що підтверджують наявність фінансової спроможності повинні свідчити: для юридичних осіб – Фінансова спроможність визначається відповідно до поданого звіту за колонкою 2 000 (код рядка “Чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)”, який має бути у розмірі не менше очікуваної вартості предмету закупівлі; якщо учасник процедури закупівель є фізична особа-підприємець фінансова спроможність визначається відповідно до поданої декларації за колонкою 8 (код рядка “Загальна сума доходу за звітній (податковий) період (сума значень рядків 01 + 02 + 03 + 04 + 05 + 06 + 07)”, який має бути у розмірі не менше очікуваної вартості предмету закупівлі. Відповідно до частини другої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема: 4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. Відповідно до абзацу першого частини третьої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі встановлення кваліфікаційного критерію фінансової спроможності замовник не має права вимагати надання підтвердження обсягу річного доходу (виручки) у розмірі більшому, ніж очікувана вартість предмета закупівлі (пропорційно очікуваній вартості частини предмета закупівлі (лота) в разі поділу предмета закупівель на частини). Учасник не довів та документально не підтвердив необхідність внесення змін до тендерної документації в цій частині та не довів, яким чином наведена вище умова тендерної документації порушує права та законні інтереси учасника, пов’язані з участю у процедурі закупівлі, у зв'язку з чим відсутні підстави для внесення змін до тендерної документації в цій частині.
Дата відповіді: 15.11.2024 17:05
Відповідь надана

документи про введення об'єкту в експлуатацію

Номер: 384e5ae964964adb8e6175fdf25aaaff
Дата опублікування: 14.11.2024 18:06
Опис: Шановний замовнику, просимо обґрунтувати необхідність надання документів про введення в експлуатацію об’єкта за аналогічним договором, оскільки Учасник не вводить об’єкт в експлуатацію, а вводить замовник, та для підтвердження досвіду виконання робіт достатньо аналогічного договору та КБ-2в та КБ-3.
Відповідь: Шановний учасник, дякуємо за Ваше звернення. Замовник повідомляє, що Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 1178 від 12.10.2022 встановлює порядок та умови здійснення публічних закупівель (далі – закупівлі) товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” (далі – замовники), із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Відповідно до вимог п. 28 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 1178 від 12.10.2022 (далі – Особливості) тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цієї Постанови та інформаційних листів МЕРІТУ, та своєчасно розміщена у відповідності до вимог пункту 24 Особливостей. Відповідно до пункту 31 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель. Відповідно до частини другої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема: 3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Відповідно до пункту 1 розділу 3 затвердженої тендерної документації - Тендерні пропозиції подаються відповідно до порядку, визначеного статтею 26 Закону, крім положень частин першої, четвертої, шостої та сьомої статті 26 Закону. Тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям (у разі їх (його) встановлення, наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 цих особливостей і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, шляхом завантаження наступних документів: інформацією, що підтверджує відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям – згідно з Додатком 1 до цієї тендерної документації. Положення додатку №1 до тендерної документації передбачено, що в складі тендерної пропозиції учасник з метою підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)учасник надає довідку за формою згідно Таблиці 2, яка містить інформацію про виконання аналогічного договору. *Аналогічним договором є договір з предметом на виконання робіт з будівництва дитячого садка або будівництва об’єкту соціальної сфери (або соціального значення), або будівництва іншого об’єкту. В підтвердження інформації, зазначеної в довідці, Учасник надає: аналогічний(і) договір(ори) з усіма додатками та змінами до договору(ів) (у разі якщо передбачено договором); довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрат (форма КБ-3) на суму вартості виконання договору**; акти приймання виконаних робіт (форми КБ-2В)**; позитивний(і) відгук(и) замовника(ів) про наявність чи відсутність зауважень від замовника зазначеного в довідці відповідно до таблиці 2 цього додатку; документ про введення в експлуатацію об’єкта за аналогічним договором. Учасник не довів та документально не підтвердив необхідність внесення змін до тендерної документації в цій частині та не довів, яким чином наведена вище умова тендерної документації порушує права та законні інтереси учасника, пов’язані з участю у процедурі закупівлі, у зв'язку з чим відсутні підстави для внесення змін до тендерної документації в цій частині.
Дата відповіді: 15.11.2024 17:05
Відповідь надана

щодо аналогічного договору

Номер: 1377048a965d431e8671901c539a98f7
Дата опублікування: 14.11.2024 18:05
Опис: У Додатку 1 замовником вказується вимога щодо надання підтверджуючих документів, де аналогічним договором є ВИКЛЮЧНО виконання робіт з будівництва дитячого садка, або будівництва об’єкту соціальної сфери або будівництва іншого об’єкту, що значно звужує кількість потенційних учасників закупівлі. Вказана вимога є дискримінаційною по відношенню до учасників, які мають досвід виконання робіт з капітального ремонту та види робіт охоплюють значну частину аналогічних видів робіт по заявленому тендеру. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та розширити види аналогічних договорів, які мають бути надані учасниками, включивши роботи з капітального ремонту.
Відповідь: Шановний учасник, дякуємо за Ваше звернення. Замовник повідомляє, що Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 1178 від 12.10.2022 встановлює порядок та умови здійснення публічних закупівель (далі – закупівлі) товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” (далі – замовники), із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Відповідно до вимог п. 28 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 1178 від 12.10.2022 (далі – Особливості) тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цієї Постанови та інформаційних листів МЕРІТУ, та своєчасно розміщена у відповідності до вимог пункту 24 Особливостей. Відповідно до пункту 31 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель. Відповідно до частини другої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема: 3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Відповідно до пункту 1 розділу 3 затвердженої тендерної документації - Тендерні пропозиції подаються відповідно до порядку, визначеного статтею 26 Закону, крім положень частин першої, четвертої, шостої та сьомої статті 26 Закону. Тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям (у разі їх (його) встановлення, наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 цих особливостей і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, шляхом завантаження наступних документів: інформацією, що підтверджує відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям – згідно з Додатком 1 до цієї тендерної документації. Положення додатку №1 до тендерної документації передбачено, що в складі тендерної пропозиції учасник з метою підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)учасник надає довідку за формою згідно Таблиці 2, яка містить інформацію про виконання аналогічного договору. *Аналогічним договором є договір з предметом на виконання робіт з будівництва дитячого садка або будівництва об’єкту соціальної сфери (або соціального значення), або будівництва іншого об’єкту. В підтвердження інформації, зазначеної в довідці, Учасник надає: аналогічний(і) договір(ори) з усіма додатками та змінами до договору(ів) (у разі якщо передбачено договором); довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрат (форма КБ-3) на суму вартості виконання договору**; акти приймання виконаних робіт (форми КБ-2В)**; позитивний(і) відгук(и) замовника(ів) про наявність чи відсутність зауважень від замовника зазначеного в довідці відповідно до таблиці 2 цього додатку. В свою чергу виходячи з положень наказу Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства №708 від 15.04.2020 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09.06.2020 за № 500/34783) "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі" (далі – Порядок), який прийнято на заміну наказу № 454 від 17.03.2016, Визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону за об’єктами будівництва та з урахуванням положень кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року № 281, а також галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301. Водночас об’єкт будівництва – це будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси або частини, лінійні об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури згідно з п. 3.12 ДБН А.2.2-3-2014 "Склад та зміст проектної документації на будівництво", затвердженого наказом Мінрегіону України від 04.06.2014 №163 (далі –ДБН А.2.2-3-2014). Замовник, посилаючись на ДБН А.2.2-3-2014, зазначає, що об’єктом будівництва за предметом закупівлі замовника є Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (ПРУ) на 50 осіб за адресою: вул. Хлібодарська, 6, с. Н. Еметівка, Одеський район Одеської області» для переховуваних дитячого садка. Даний об’єкт будівництва є специфічним, складним та дуже важливим об’єктом і тому необхідно бути впевненим, що потенційний підрядник є спроможним виконувати роботи з будівництва таких об’єктів. Шановний Учасник просимо Вас звернути увагу на те, що нове будівництво - будинків, будівель, споруд, їх комплексів, що здійснюється з метою створення об’єктів виробничого і невиробничого призначення, а також лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, в т.ч. добудова зупинених об’єктів незавершеного будівництва проте капітальний ремонт – сукупність ремонтних і будівельних заходів, які спрямовані на зміну вже існуючого об'єкта. Таким чином, за змістом виконання будівельних робіт під час нового будівництва та капітального ремонту це є різні види. Учасник не довів та документально не підтвердив необхідність внесення змін до тендерної документації в цій частині та не довів, яким чином наведена вище умова тендерної документації порушує права та законні інтереси учасника, пов’язані з участю у процедурі закупівлі, у зв'язку з чим відсутні підстави для внесення змін до тендерної документації в цій частині.
Дата відповіді: 15.11.2024 17:04