-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система відеоспостереження в комплекті; 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2021 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2024-11-08-011916-a
Завершена
351 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 755.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 755.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2024 15:35 - 13.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим