-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, перев’язувальні матеріали, рукавички медичні)
Тендер Prozorro UA-2018-07-18-002219-b
Витратні матеріали для екстренної швидкої медичної допомоги
Завершена
1 610 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 600.00 UAH
Період уточнення:
18.07.2018 19:16 - 24.07.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим