• Спрощена закупівля
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Мішок спальний

Завершена

2 150 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 750.00 UAH
Період уточнення: 05.11.2024 15:24 - 09.11.2024 00:00
Відповідь надана

Витяг єдиного податку

Номер: eb8a12ffb49b497d8bf9eba187a598b6
Дата опублікування: 07.11.2024 13:08
Опис: Доброго дня! У додатку 4 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі у п. 1 зазначено, що Учасник надає витяг з реєстру платників єдиного податку, сформований не раніше з дати опублікування даної процедури закупівлі. Якщо Учасник не є платником єдиного податку, а є платником податку на додану вартість, чи може Учасник надати витяг з реєстру платників податку на додану вартість, який сформований до дати опублікування даної процедури закупівлі?
Відповідь: Дякую за увагу до нашої закупівлі. Так Учасник може надати витяг з реєстру платників податків податку на додану вартість.
Дата відповіді: 07.11.2024 14:19