-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів УМГ "ХАРКІВТРАНСГАЗ")
Тендер Prozorro UA-2018-07-24-000166-a
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
Завершена
1 140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 700.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2018 10:37 - 31.07.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим