-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стелажі складські металеві
Тендер Prozorro UA-2024-11-01-003876-a
Торги відмінено
314 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 570.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 570.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2024 11:08 - 06.11.2024 00:00
Відповідь надана
схеми стелажів
Номер:
3b50d95b0dd04f10a009833d31eb0bf8
Дата опублікування:
05.11.2024 11:46
Опис:
вітаю. Чи не має більш чітких схем стелажів,бо дуже погано видно ширину секції стелажу
Відповідь:
Доброго дня.
Ширина секції стелажу 600 мм
700 мм
800 мм
Дата відповіді:
05.11.2024 15:02