-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинницта (паливні пелети з соломи)
Тендер Prozorro UA-2018-08-10-000104-b
Торги не відбулися
884 242.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 421.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 421.21 UAH
Період уточнення:
10.08.2018 09:10 - 17.08.2018 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим