-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ згідно ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2024-10-28-014575-a
Природний газ згідно ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо
Торги не відбулися
65 387.87
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 326.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 326.94 UAH
Період уточнення:
28.10.2024 17:22 - 02.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим