-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Відеокамера GoPro HERO13 Black (CHDHX-131-RW)
Тендер Prozorro UA-2024-10-24-006867-a
Завершена
257 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 286.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 286.25 UAH
Період уточнення:
24.10.2024 12:31 - 30.10.2024 12:00
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
7101425263da4a51ab29eae2adc93b7f
Дата опублікування:
24.10.2024 13:23
Опис:
Подивітесь будь ласка тендерну документацію.
Має місце помілки.
Дякую.
Відповідь:
Доброго дня, Шановний Учасник! Дякуємо Вам за звернення. Будут внесені зміни до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та Додатку 4.
Дата відповіді:
24.10.2024 13:32