-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи в асортименті за кодом ДК 021:2015:09210000-4 «Мастильні засоби»
Тендер Prozorro UA-2024-10-22-004920-a
Торги не відбулися
160 306.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 801.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 801.53 UAH
Період уточнення:
22.10.2024 11:24 - 27.10.2024 00:00
Відповідь надана
технічні вимоги
Номер:
f445b0a1a9d44d5f8657d8ed084c6758
Дата опублікування:
24.10.2024 18:14
Опис:
Шановний Замовнику. п.1 таблиці:Стандарт ACEA A3,B3,B4 і стандарт ACEA C3 мають різні рівні експлуатаційних властивостей. ACEA A3,B3,B4 - для бензинових і легких дизельних двигунів. ACEA C3 - для бензинових і легких дизельних двигунів, обладнаних каталітичними системами доочистки, тобто до них ставляться різні вимоги. Яка олива 5W-30 за АСЕА вам потрібна? Дякую
Відповідь:
Добрий день! Ознайомившись зі змістом Вашого запитання повідомляємо, що олива 5W-30 відповідає стандарту АСЕА С3.
Дата відповіді:
24.10.2024 18:51
Відповідь надана
Додаток 2
Номер:
4355230f3bc04155bbf474f69c51db24
Дата опублікування:
24.10.2024 10:14
Опис:
Шановний Замовнику, просимо Вас вилучити вимогу у Додатку 2 до тендерної документації щодо Іноземного виробника, адже ви звужуєте коло потенційних Учасників.
Відповідь:
На Ваше звернення повідомляємо наступне. Замовник формує Тендерну документацію відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», ураховуючи вимоги, встановлені Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року за № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
У контексті статей 22 та 23 Закону зазначено, що технічні, якісні та кількісні характеристики товарів чи послуг повинні бути визначені Замовником з урахуванням вимог Закону.
Дякуємо за взаєморозуміння.
Дата відповіді:
24.10.2024 13:41
Відповідь надана
технічні вимоги
Номер:
3254eec5724847f2ac0dd7cbf25ce023
Дата опублікування:
23.10.2024 16:05
Опис:
Добрий день. Який клас за API для оливи 75W-90 вам потрібен: GL-4 або GL-5? Ці класи з різними вимогами до експлуатації. Дякую
Відповідь:
Добрий день! Ознайомившись зі змістом Вашого запитання повідомляємо, що Замовник може використовувати як GL-4 так і GL-5. Але звертаємо увагу, що вид оливи - синтетичне.
Дата відповіді:
24.10.2024 09:54