-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столик з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)
Тендер Prozorro UA-2018-07-23-000074-c
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 37530000-2 "Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор"
Завершена
562 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 812.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 812.00 UAH
Період уточнення:
23.07.2018 09:32 - 28.07.2018 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим