-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 « 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (послуги з розширення функціоналу та ліцензування програмного забезпечення Wialon, з впровадженням окремих додатків, в т.ч. мобільних)
Тендер Prozorro UA-2018-07-23-000536-c
Предмет закупівлі: послуги з розширення функціоналу та ліцензування програмного забезпечення Wialon Local, з впровадженням окремих додатків, в т.ч. мобільних для системи диспетчеризації та моніторингу рухомих об’єктів.
Завершена
1 815 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 075.00 UAH
Період уточнення:
23.07.2018 12:58 - 28.07.2018 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим