-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Хлор рідкий в контейнерах, гідроксихлорид алюмінію, гіпохлорит натрію)
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-000650-a
Завершена
31 585 700.84
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 315 857.01 UAH
мін. крок: 1% або 315 857.01 UAH
Період уточнення:
11.10.2024 09:01 - 16.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим