-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки (Код за ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина))
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-007141-a
Завершена
845 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 229.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 229.50 UAH
Період уточнення:
08.10.2024 13:10 - 14.10.2024 00:00
Відповідь надана
Операційна система
Номер:
a8028b15eb2a4da98ed2015ed8ecf7ce
Дата опублікування:
10.10.2024 10:53
Опис:
Шановний замовнику, просимо зробити уточнення - у технічному завданні вказано що ноутбук повинен бути без операційної системи, але у загальних вимогах у пункті - 6. Учасник в складі тендерної пропозиції має надати лист-гарантію складений в довільній формі про те, що запропонована операційна система у ноутбуках ліцензійна (не нелегально відтворена), учаснику закупівлі відомо джерело походження запропонованих примірників програмного забезпечення, та всі вони відповідають вимогам Закону України «Про авторське право і суміжні права».
Відповідь:
Добрий день. Прибрали даний пункт.
Дата відповіді:
10.10.2024 12:22