-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
обладнана пересувна лабораторія контролю довкілля
Тендер Prozorro UA-2018-06-11-000737-a
обладнана пересувна лабораторія контролю довкілля
Завершена
12 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 60 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 60 000.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2018 11:36 - 02.07.2018 17:00
Відповідь надана
питання
Номер:
66ac13c27f9a40d39d080a5be910c699
Дата опублікування:
27.06.2018 16:15
Опис:
У технічному завданні, а саме в пункті 6.3.1.5, вказана вимога щодо методів вимірювання, а саме використання фото-іонізаційного детектору або детектору розрядження діелектричного бар’єру. З урахуванням відсутності законодавчого обмеження використання методів вимірювання компонентів вказаних в пункті 6.3.1.5 ця вимога є порушенням Статті 3 Закону України про Публічні закупівлі, а саме таких принципів здійснення закупівель: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Вимагаємо внести коригування у технічне завдання, а саме видалити вимогу щодо використання лише цих методів вимірювання.
Відповідь:
Тендерний комітет Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» розглянув Ваш запит та повідомляє, що до тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
03.07.2018 15:24
Відповідь надана
питання
Номер:
e3a8f45082354126829cf6f8cabb5e5d
Дата опублікування:
27.06.2018 16:14
Опис:
У технічному завданні, а саме в пункті 6.3.1.9, вказана вимога щодо Найнижчей межі визначення, не гірше ніж 0,2 ГДКм.р. Ми розуміємо що ця вимога вказана з помилкою та мається на увазі Найнижча межа визначення, не гірше ніж 0,2 ГДКс.д.
Просимо внести зміни до технічного завдання та виправити помилку.
Відповідь:
Тендерний комітет Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» розглянув Ваш запит та повідомляє, що до тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
03.07.2018 15:25
Відповідь надана
питання
Номер:
75ea2df107704010969cd336d8959879
Дата опублікування:
27.06.2018 16:14
Опис:
1. У технічному завданні, а саме в пункті 6.3.1.12, вказана вимога наявності вбудованого генератора озону, вихід двоокису азоту в діапазоні не гірше ніж 100 ppb, мінімальная концентрація не більше 3 ppb, або менше.
Ця вимога характерна тільки для єдиного виробника у світі, а саме Teledyne API з моделлю T750U, та не має практичного використання з урахуванням проведення калібрування приладів за допомогою сертифікованих повірочних газових сумішей та базових функцій динамічного калібрувального пристрою.
Виходячи з вищенаведеного ця вимога є порушенням Статті 3 Закону України про Публічні закупівлі, а саме таких принципів здійснення закупівель: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Вимагаємо внести коригування у технічне завдання, а саме видалити вимогу щодо «наявності вбудованого генератора озону, вихід двоокису азоту в діапазоні не гірше ніж 100 ppb, мінімальная концентрація не більше 3 ppb, або менше».
Відповідь:
Тендерний комітет Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» розглянув Ваш запит та повідомляє, що до тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
03.07.2018 15:25
Відповідь надана
Прошу надати роз’яснення
Номер:
df8816c510714f1db0428dee1d1ae3e5
Дата опублікування:
27.06.2018 15:46
Опис:
1. У технічному завданні, а саме в пункті 6.3.1.12, вказана вимога наявності вбудованого генератора озону, вихід двоокису азоту в діапазоні не гірше ніж 100 ppb, мінімальная концентрація не більше 3 ppb, або менше.
Ця вимога характерна тільки для єдиного виробника у світі, а саме Teledyne API з моделлю T750U, та не має практичного використання з урахуванням проведення калібрування приладів за допомогою сертифікованих повірочних газових сумішей та базових функцій динамічного калібрувального пристрою.
Виходячи з вищенаведеного ця вимога є порушенням Статті 3 Закону України про Публічні закупівлі, а саме таких принципів здійснення закупівель: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Вимагаємо внести коригування у технічне завдання, а саме видалити вимогу щодо «наявності вбудованого генератора озону, вихід двоокису азоту в діапазоні не гірше ніж 100 ppb, мінімальная концентрація не більше 3 ppb, або менше».
2. У технічному завданні, а саме в пункті 6.3.1.9, вказана вимога щодо Найнижчей межі визначення, не гірше ніж 0,2 ГДКм.р. Ми розуміємо що ця вимога вказана з помилкою та мається на увазі Найнижча межа визначення, не гірше ніж 0,2 ГДКс.д.
Просимо внести зміни до технічного завдання та виправити помилку.
3. У технічному завданні, а саме в пункті 6.3.1.5, вказана вимога щодо методів вимірювання, а саме використання фото-іонізаційного детектору або детектору розрядження діелектричного бар’єру. З урахуванням відсутності законодавчого обмеження використання методів вимірювання компонентів вказаних в пункті 6.3.1.5 ця вимога є порушенням Статті 3 Закону України про Публічні закупівлі, а саме таких принципів здійснення закупівель: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Вимагаємо внести коригування у технічне завдання, а саме видалити вимогу щодо використання лише цих методів вимірювання.
Відповідь:
Тендерний комітет Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» розглянув Ваш запит та повідомляє, що до тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
03.07.2018 15:25
Відповідь надана
щодо договору
Номер:
2d1eb03ad13748fc827e27dc44f691e8
Дата опублікування:
23.06.2018 09:18
Опис:
В пункті 5.3 тендерної документації міститься вимога наявності досвіду виконання аналогічного договору.
Чи правильно Учасник розуміє таку вимогу – має бути надано Довідку та Позитивний лист-відгук про досвід виконання аналогічного договору на території України?
Відповідь:
Тендерний комітет Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» розглянув Ваш запит та повідомляє, що виходячи з вимог п.п. 5.3. пункту 5 Розділу 3 тендерної документації у якості документального підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів передбачено надання довідки (складена в довільній формі) про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору, завірена підписом уповноваженої особи Учасника та позитивного листа-відгука від контрагента (ів), зазначеного (их) в довідці (не менше одного), із зазначенням інформації про належне виконання договору.
У зв’язку з цим, а також виходячи з норм Закону України «Про публічні закупівлі» та з урахуванням порушеного Вами запитання повідомляємо, що у складі тендерної пропозиції може бути надана довідка та позитивний лист-відгук про виконання аналогічного договору як на території України так і за її межами.
Дата відповіді:
26.06.2018 12:50
Відповідь надана
Стосовно приладу
Номер:
24d750460a65493baab5f4872bb7cc85
Дата опублікування:
23.06.2018 09:17
Опис:
Стосовно приладу, який вказано в технічний документації 6.3.6.1 – Комплекс програмно-апаратний «ГеоРад»
Просимо надати конкретні технічні характеристики приладу, а саме:
1 – Яка кількість каналів вимірювання ПАЕД гамма-випромінення (шт)?
2 - Засіб вимірювання ПАЕД гамма-випромінення?
3 -Діапазон вимірювань ПАЕД гамма-випромінення (мкЗв/год) ?
4-Яка границя допустимої основної відносної похибки при вимірюванні ПАЕД гамма-випромінення при градуюванні по 137Cs з довірчою імовірністю 0,95% ?
5-Який діапазон енергій гамма-випромінення, що реєструється(МеВ)?
6-Яка енергетична залежність показів при вимірюванні ПАЕД гамма-випромінення в енергетичному діапазоні від 0,05 МеВ до 1,25 МеВ ?
7 - Яка навігаційна система?
8- Який навігаційний приймач ?
9- Яка максимальна середньоквадратична похибка визначення місцезнаходження м?
10 – Який час «холодного» старту?
11 – Який час «гарячого» старту?
12 – Який діапазон номінальної напруги живлення*(В)?
13 – Який струм споживання(мА) ?
Відповідь:
Тендерний комітет Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» розглянув Ваш запит та повідомляє, що до тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
26.06.2018 12:50