• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Проведення технічної інвентаризації об'єкту нерухомості

Завершена

180 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 150.00 UAH
Період уточнення: 04.10.2024 09:43 - 09.10.2024 00:00
Відповідь надана

Площа об'єктів нерухомості

Номер: dcefb205e6424df8813e2b607c5eaf6a
Дата опублікування: 08.10.2024 12:11
Опис: Шановний замовник, скажіть будь ласка, чи наявна документація щодо лотів у закупівлі, а саме технічні паспорти. Для розрахунку цінової пропозиції., росимо надати інформацію щодо орієнтовної площі нерухомомті по кожному лоту.
Відповідь: Дорого дня! На Ваш запит повідомляємо, що технічні паспорти по об'єктам, відповідно до лотів відсутні. Також, повідомляємо орієнтовану площу нерухомого майна по кожному лоту: лот №1 - Проведення технічної інвентаризації захисної споруди №15452 по вул.Преображенська,1 (адреса попередня), що має ознаки безхазяйної: 950 кв.м.; лот №2 - Проведення технічної інвентаризації захисної споруди по вул. Василя Стуса (колишня Некрасова),54, що має ознаки безхазяйної: 432 кв.м.; лот №3 - Проведення технічної інвентаризації захисної споруди №15479 по вул. Миколи Шутя, 4 (адреса попередня), що має ознаки безхазяйної: 99,2 кв.м.; лот №4 - Проведення технічної інвентаризації адміністративної одноповерхової будівлі, розташованої в районі кафе «Кришталь» по просп. Шахтобудівників, що має ознаки безхазяйної: 120 кв.м.; лот №5 - Проведення технічної інвентаризації будівлі гуртожитку по вул.Заводська,28 з метою подальшої реєстрації права комунальної власності: 3300 кв.м.
Дата відповіді: 09.10.2024 14:29