• Спрощена закупівля
  • Однолотова
  • КЕП

Код 34130000-7 – Мототранспортні вантажні засоби, (34134200-7 – Вантажний автомобіль-самоскид 6х4

Завершена

207 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 038 000.00 UAH
Період уточнення: 25.09.2024 19:31 - 01.10.2024 17:00
Відповідь надана

щодо розщирення кола учасників

Номер: 0f6c16e7b5ff47ffbf03874d6f9aa497
Дата опублікування: 27.09.2024 17:04
Опис: Шановний замовнику! Ви оголосили в одному лоті кількість 30 автомобілів. В такій кількості автомобілі на складі в Україні мають обмежене коло потенційних учасників. Автомобіль такого типу- товар достатньо високої вартості. На складі у потенційних постачальників може бути, наприклад, 10-12 автомобілів, за ціною, дещо нижчою від очікуваної. Плече поставки таких автомобілів в Україну від моменту замовлення на заводі складає не менше 5-6 місяців. З метою розширення кола учасників, недопущення обмеження конкуренції, отримання більш якісних пропозицій, просимо здійснити розбивку закупівлі на 3 лоти з кількістю по 10 автомобілів.
Відповідь: Доброго дня. Відповідно до пункту 39 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» частина предмета закупівлі (лот) - визначена замовником частина товарів, робіт чи послуг, на яку в межах єдиної процедури закупівлі/спрощеної закупівлі учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Закон України «Про публічні закупівлі» не передбачає обов'язкового поділу предмету закупівлі на частини (лоти). Тому Замовником прийняте рішення здійснювати закупівлю товару Код 34130000-7 – Мототранспортні вантажні засоби, (34134200-7 – Вантажний автомобіль-самоскид 6х4, без поділу на частини (лоти).
Дата відповіді: 27.09.2024 17:52
Відповідь надана

розділення партії товару на лоти

Номер: 6ce0b5c1b07d447ca30e810c39b1896b
Дата опублікування: 26.09.2024 15:57
Опис: Шановний Замовник, Ми, як офіційний представник в Україні одного з найбільших світових виробників самоскидної техніки, плануємо прийняти участь в даній закупівлі. Можемо та хочемо запропонувати Вам самоскиди 6х4, які є в наявності в Україні, за ціною, що є значно нижчою (більш ніж на 30%) від очікуваної вартості даної закупівлі. За основними технічними характеристиками (вантажопід’ємність, об’єм кузова, потужність двигуна, інтер’єрні опції, тощо), пропоновані нами самоскиди набагато перевищують технічні вимоги до предмету закупівлі. Однак, просимо вас внести зміни в Додаток 2 «Технічні вимоги» до оголошення про проведення спрощеної закупівлі задля розширення кола учасників та проведення конкурентного аукціону наступні зміни: п.8 таблиці технічних вимог: «КПП механічна, кількість передач, не менше – 16, або автоматична, кількість передач, не менше - 12» викласти в наступній редакції «КПП механічна, або автоматична, кількість передач, не менше - 12». Строк постачання предмету закупівлі до 20.12.2024 ставить потенційних учасників в рамки наявності техніки в Україні, або на складі виробника, або в логістичному ланцюгу постачання. Оскільки обсяг постачання в 30 одиниць такої техніки є «не підйомним» для більшості представників світових виробників в Україні, просимо Вас розділити партію даної закупівлі на лоти з кількістю не більше 5-7 одиниць. Оскільки Вами вже здійснено розділення необхідної Вам партії в 43 самоскиди на 30+13 (закупівлі №№ UA-2024-09-25-014843-a та UA-2024-09-25-014903-a), то просимо Вас розділити дану закупівлю на партії по 5-7 одиниць, оскільки така кількість техніки є в наявності в Україні у більшості представників світових виробників. Завіряємо Вас, що при внесенні зазначених змін, Ви допустите до участі в даній закупівлі представників не менш ніж 3-х відомих світових виробників, які в змозі запропонувати Вам продукцію за ціною, більш ніж на 30% нижчою, ніж очікувана вартість предмету закупівлі. В свою чергу така економія бюджетних коштів при постачанні техніки, яка за переважною більшістю свої характеристик переважає вимоги Замовника в наш тяжкий час повинно бути, і є, найголовнішою метою проведення закупівель.
Відповідь: Доброго дня. Куруючись статтею 23 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник розробляючи технічні, якісні характеристики предмету закупівлі, характеристики якого визначені виходячи з умов виробничих потреб та керуючись виключно принципами здійснення закупівель, зазначені в статті 5 Законом України «Про публічні закупівлі», проводив аналіз технічних та якісних характеристик вантажних автомобілів – самоскидів шляхом моніторингу в усіх доступних джерелах. Правом Замовника, яке не обмежено ЗУ «Про публічні закупівлі», є бажання закупити техніку, а саме вантажний автомобіль – самоскид, який би володів технічними характеристиками та відповідав функціональним потребам Замовника. Відповідно до пункту 39 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» частина предмета закупівлі (лот) - визначена замовником частина товарів, робіт чи послуг, на яку в межах єдиної процедури закупівлі/спрощеної закупівлі учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Закон України «Про публічні закупівлі» не передбачає обов'язкового поділу предмету закупівлі на частини (лоти). Тому Замовником прийняте рішення здійснювати закупівлю товару Код 34130000-7 – Мототранспортні вантажні засоби, (34134200-7 – Вантажний автомобіль-самоскид 6х4, без поділу на частини (лоти).
Дата відповіді: 29.09.2024 15:45
Відповідь надана

Payment

Номер: 9ab5ff50df304d5091c2d1f391eae36d
Дата опублікування: 25.09.2024 20:30
Опис: Accepting payment, deferred to 60 bank days (or 3 months) is possible only against confirmed Bank Guarantee or Letter of Credit. You have not enough funds from USA and Europe to start such games? Do you really know what will happen in 3 months?
Відповідь: Доброго дня. Відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема Закону України "Про публічні закупівлі" та пункту 13 оголошення про проведення спрощеної закупівлі мова пропозиції – українська.
Дата відповіді: 26.09.2024 09:58