-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Код 34130000-7 – Мототранспортні вантажні засоби, (34134200-7 – Вантажний автомобіль-самоскид 6х4)
Тендер Prozorro UA-2024-09-25-014843-a
Завершена
90 870 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 454 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 454 350.00 UAH
Період уточнення:
25.09.2024 19:10 - 01.10.2024 17:00
Відповідь надана
Стосовно економії бюджетних коштів
Номер:
c334559855f1424fa0d53723a0607a6f
Дата опублікування:
01.10.2024 12:00
Опис:
Шановний Замовник, отримавши Вашу відповідь на наше звернення від 26.09.2024 року, ми були дуже здивовані Вашою позицією. Ми, а також офіційні представники інших світових виробників самоскидів, пропонуємо Вам самоскиди зі значно кращими характеристиками, ніж Ваші вимоги. Зміна кількості передач ні в якій мірі не погіршує основні технічні характеристики предмета закупівлі та в цілому не впливає на експлуатацію самоскида в основних режимах роботи.
При цьому пропоновані нами самоскиди коштують на 2,5 млн. грн. за 1 одиницю дешевше, ніж ті, які Ви «плануєте придбати». Тобто економія бюджетних коштів по 13 одиницях може становити до 30 млн. грн.
До того, зазначені самоскиди в кількості 13 одиниць є у нас в наявності, і ми готові поставити їх протягом 10-15 днів з моменту підписання договору.
Зважаючи на вищевказане, та Ваші відповіді нам та іншим учасникам, виникає підозра, що результати закупівлі відомі наперед. Наперед визначений виробник та постачальник самоскидів, бо інші учасники не зможуть виконати Ваші вимоги у сукупності зі строком постачання, що безперечно є дискримінацією.
Ще більший подив викликає Ваша позиція, враховуючи наш тяжкий час, коли кожна копійка зекономлених бюджетних коштів може бути спрямована на потреби ЗСУ.
Але Ви, виходячи з Вашої відповіді нам, Ви нехтуєте вимогами ЗСУ, суспільства, України, і, економію коштів у 30 млн. грн. «замінюєте» на 4 передачі в коробці перемикань передач. Як це зрозуміти? Ви ж є військовою частиною… Хто як не Ви розумієте недостатність фінансування армії і потребу в коштах. В той час, коли вся країна донатить «по-копійці» на ЗСУ, Ви відмовляєтесть від 30 млн. грн. в угоду перемоги у торгах наперед визначеного учасника.
Вимагаємо внести зміни в Додаток 2 «Технічні вимоги» до оголошення про проведення спрощеної закупівлі задля розширення кола учасників та проведення конкурентного аукціону наступні зміни:
п.8 таблиці технічних вимог «КПП механічна, кількість передач, не менше – 16, або автоматична, кількість передач, не менше - 12» викласти в наступній редакції «КПП механічна, або автоматична, кількість передач, не менше - 12».
Завіряємо Вас, що при внесенні зазначених змін, Ви допустите до участі в даній закупівлі представників не менш ніж 3-х відомих світових виробників, які в змозі запропонувати Вам продукцію за ціною, більш ніж на 30-40% нижчою, ніж очікувана вартість предмету закупівлі.
У разі відмови нам у задоволені зазначеної вимоги, для суспільного розголосу даної ситуації, вимушені будемо звернутися до Антимонопольного комітету України, засобів масової інформації, громадських організацій антикорупційного спрямування, правоохоронних органів, тощо.
Відповідь:
Доброго дня. Куруючись статтею 23 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник розробляючи технічні, якісні характеристики предмету закупівлі, характеристики якого визначені виходячи з умов виробничих потреб та керуючись виключно принципами здійснення закупівель, зазначені в статті 5 Законом України «Про публічні закупівлі», проводив аналіз технічних та якісних характеристик вантажних автомобілів – самоскидів шляхом моніторингу в усіх доступних джерелах. Правом Замовника, яке не обмежено ЗУ «Про публічні закупівлі», є бажання закупити техніку, а саме вантажний автомобіль – самоскид, який би володів технічними характеристиками та відповідав функціональним потребам Замовника.
Дата відповіді:
01.10.2024 16:19
Відповідь надана
your last
Номер:
44bf2a30ca0b4c398dc956b006c6a849
Дата опублікування:
26.09.2024 17:54
Опис:
Nu vi, blin, daete... Nema interesu spilkuvatisia z takimi sudakami...
Відповідь:
Відповідно до пункту першого статті 37 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" мовою листування громадських об’єднань, політичних партій та інших юридичних осіб, зареєстрованих в Україні, з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної і комунальної форм власності в Україні є державна мова. Та відповідно до пункту 7 статті 1 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" статус української мови як єдиної державної мови передбачає обов’язковість її використання на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування, а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначені цим Законом.
Дата відповіді:
29.09.2024 15:38
Відповідь надана
Щодо типу кузова
Номер:
8e532590abb449679ea8d7fb9ef96f22
Дата опублікування:
26.09.2024 15:38
Опис:
Шановний Замовник! Вами встановлена вимога: Тип кузова - прямокутний, заднє розвантаження. Задля розширення кількості учасників та економії коштів, просимо нести наступні зміни: Тип кузова – прямокутний, або U-образний, заднє розвантаження. Додатково повідомляємо, що U-образний кузов є більш практичний при використанні такого виду техніки. Дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня, відповідні зміни внесені до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Дата відповіді:
29.09.2024 14:40
Відповідь надана
економія бюджетних коштів
Номер:
09a5e2a0133f4b62be263c0f7347683b
Дата опублікування:
26.09.2024 15:26
Опис:
Шановний Замовник, Ми, як офіційний представник в Україні одного з найбільших світових виробників самоскидної техніки, плануємо прийняти участь в даній закупівлі. Можемо та хочемо запропонувати Вам 13 одиниць самоскидів 6х4, які є в наявності в Україні, за ціною, що є значно нижчою (більш ніж на 30%) від очікуваної вартості даної закупівлі.
За основними технічними характеристиками (вантажопід’ємність, об’єм кузова, потужність двигуна, інтер’єрні опції, тощо), пропоновані нами самоскиди набагато перевищують технічні вимоги до предмету закупівлі.
Однік, просимо вас внести зміни в Додаток 2 «Технічні вимоги» до оголошення про проведення спрощеної закупівлі задля розширення кола учасників та проведення конкурентного аукціону наступні зміни:
п.8 таблиці технічних вимог «КПП механічна, кількість передач, не менше – 16, або автоматична, кількість передач, не менше - 12» викласти в наступній редакції «КПП механічна, або автоматична, кількість передач, не менше - 12».
Завіряємо Вас, що при внесенні зазначених змін, Ви допустите до участі в даній закупівлі представників не менш ніж 3-х відомих світових виробників, які в змозі запропонувати Вам продукцію за ціною, більш ніж на 30% нижчою, ніж очікувана вартість предмету закупівлі.
В свою чергу така економія бюджетних коштів при постачанні техніки, яка за переважною більшістю свої характеристик переважає вимоги Замовника в наш тяжкий час повинно бути, і є найголовнішою метою проведення закупівель.
Відповідь:
Доброго дня. Куруючись статтею 23 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник розробляючи технічні, якісні характеристики предмету закупівлі, характеристики якого визначені виходячи з умов виробничих потреб та керуючись виключно принципами здійснення закупівель, зазначені в статті 5 Законом України «Про публічні закупівлі», проводив аналіз технічних та якісних характеристик вантажних автомобілів – самоскидів шляхом моніторингу в усіх доступних джерелах. Правом Замовника, яке не обмежено ЗУ «Про публічні закупівлі», є бажання закупити техніку, а саме вантажний автомобіль – самоскид, який би володів технічними характеристиками та відповідав функціональним потребам Замовника.
Дата відповіді:
29.09.2024 15:43
Відповідь надана
your last
Номер:
84dcf7ca7a114a8bab799848972e10ec
Дата опублікування:
26.09.2024 13:15
Опис:
Of the offer - yes. But till now the language of international correspondence is ENGLISH.
Відповідь:
Відповідно до пункту першого статті 37 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" мовою листування громадських об’єднань, політичних партій та інших юридичних осіб, зареєстрованих в Україні, з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної і комунальної форм власності в Україні є державна мова. Та відповідно до пункту 7 статті 1 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" статус української мови як єдиної державної мови передбачає обов’язковість її використання на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування, а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначені цим Законом.
Дата відповіді:
26.09.2024 17:44
Відповідь надана
Payment
Номер:
4ca9f8ba73fe492499941d0a18ab8e85
Дата опублікування:
25.09.2024 20:32
Опис:
Same as for UA-2024-09-25-014903-a
Відповідь:
Доброго дня. Відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема Закону України "Про публічні закупівлі" та пункту 13 оголошення про проведення спрощеної закупівлі мова пропозиції – українська.
Дата відповіді:
26.09.2024 09:58