-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції для дозування рідин)
Тендер Prozorro UA-2024-09-24-005137-a
Категорія замовника: пункт 3 частина 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 08130, Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою
Завершена
15 979 285.56
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 79 896.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 79 896.43 UAH
Період уточнення:
24.09.2024 11:36 - 03.10.2024 00:00
Відповідь надана
holidays
Номер:
28694e921f954683aa7fcf2ef6e17895
Дата опублікування:
02.10.2024 10:28
Опис:
Національні свята в Китаї почалися 01.10.2024 і триватимуть до 07.10.2024. Ніхто не працює. Покупці, які дійсно хочуть отримати продукцію, відповідно продовжують терміни закриття своїх заявок до 17-20 жовтня.
Same for UA-2024-09-24-010237-a
Відповідь:
Відповідно до п.4.4 Розділу 1 Тендерної документації, п.5.1. Розділу 5 проєкту договору Постачальник повинен поставити Товар до 25.12.2024.
Дата відповіді:
03.10.2024 12:08