-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення
Тендер Prozorro UA-2024-09-20-006121-a
Акумулятор LP LiFePO4
Завершена
90 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.60 UAH
Період уточнення:
20.09.2024 12:28 - 25.09.2024 00:00
Відповідь надана
габарити та вага
Номер:
8ed83e449b324ad1803a868580ef5897
Дата опублікування:
20.09.2024 14:46
Опис:
Доброго дня. Вказані вами чіткі габарити та вага наводять на думку, що ви прописали їх конкретно під одного учасника або торгову марку. Підкажіть будь-ласка, якщо вага буде на 100г більше, то акумулятор ваші співробітники не зможуть підняти? А якщо на 100г менше, то його знесе вітром? Така ж ситуація з габаритами - якщо буде +- 1 мм, то що з того буде? Просимо привести технічну документацію до норми згідно законодавства України, вказавши не більше або не менше. А краще взагалі прибрати ці параметри, бо вони взагалі ні на що не впливають. У всіх виробників вони +- однакові, але не такі чіткі як вказали ви.
Відповідь:
Доброго дня , приймаємо до уваги ваше зауваження та зробимо зміни в технічній документації, дякуємо
Дата відповіді:
20.09.2024 15:04