-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинницта (паливні пелети з соломи)
Тендер Prozorro UA-2018-07-25-000835-b
Торги не відбулися
884 242.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 421.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 421.21 UAH
Період уточнення:
25.07.2018 12:29 - 30.07.2018 14:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим