-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-09-09-013926-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2024 21:52 - 14.09.2024 00:00
Відповідь надана
Проект договору
Номер:
16c7c77edd5146e1ad6209f834b69545
Дата опублікування:
10.09.2024 08:35
Опис:
Шановний Замовнику,
У Вашому проекті договору вказана не вірна назва Замовника (Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради). Просимо Вас внести зміни у проект договору.
Відповідь:
дякую за звернення внесені зміни .
Дата відповіді:
12.09.2024 15:48