-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок річковий митий)
Тендер Prozorro UA-2024-09-05-005322-a
Завершена
1 554 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 540.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 540.00 UAH
Період уточнення:
05.09.2024 12:25 - 13.09.2024 00:00
Відповідь надана
виконання аналогічного договору
Номер:
05c8a0d6e2a7444fa7c3942ff71b3cd1
Дата опублікування:
09.09.2024 12:20
Опис:
Шановний замовнику!
Пунктом 3 Розділу 2 Додатку 2 ТД «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)» Вами встановлена вимога: «надати довідку у довільній формі з інформацією про виконання за період 2022-2023 р.р. аналогічного договору, виконаного повністю або частково який стосувався предмета закупівлі».
Враховуючи що добігає кінця 3 квартал 2024 року, вважаємо, що обмеження 2022-2023 роками необґрунтовано звужує коло потенційних учасників, які спроможні виконати умови договору. На нашу думку, учасник, який має відповідний досвід виконання у 2024 році, спроможний виконати умови договору не гірше ніж учасник, який має аналогічний досвід у минулі роки. Нагадуємо, що ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» серед іншого передбачена заборона на включення до ТД вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, та просимо внести відповідні зміни, які врахують поточний рік , надаючи можливість прийняти участь у закупівлі всім учасникам ринку.
Відповідь:
Доброго дня, Замовником буде внесено зміни до ТД та розширено період за який можуть подаватись аналогічні договори, але наголошуємо на умові що договір повинен бути виконаний, а не діючий по якому сторони договору мають невиконані зобов'язання один перед одним.
Дата відповіді:
10.09.2024 08:33