-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
578-24П_118_ВО: Послуги з ремонту комп’ютерної техніки
Тендер Prozorro UA-2024-09-04-003229-a
Торги не відбулися
189 015.70
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
04.09.2024 11:02 - 10.09.2024 00:00
Відповідь надана
Запитання
Номер:
39a2f1bcc6eb4031a90baa9a658add71
Дата опублікування:
06.09.2024 11:00
Опис:
Шановний замовник, є кілька запитань: 1. прошу розяснити послуги: Заміна накопичувача SSD 2,5’’, 512 GB, Заміна блоку живлення, 500 W, Заміна модуля пам’яті DDR4, 16GB, 3200 MHz, Заміна процесора INTEL CORE I3, Заміна материнської плати ASUS, Заміна акумулятора до ноутбука Dell Inspiron 15-5568 WDX0R, 42Wh, 3500mAh, Заміна накопичувача SSD M.2 1TB, Заміна модуля пам’яті для ноутбука SoDIMM DDR4 32GB 3200MHz , Заміна акумулятора до ноутбука Dell Inspiron 15-5568 WDX0R, 42Wh, 3500mAh повинні включати вартість запасних частин? чи ні? 2. Прошу поясніть як можуть торги по послугам включати в себе реалізацію товару? Як будуть списуватися витратні матеріали по Договру якщо ви зараз в ціновій вказуєте їх як товар??? Нагадую предметом договору є послуги а не товар...
Відповідь:
Тендер оголошено на ремонт техніки, що і як будь-який ремонт включає вартість матеріалів (запасних частин) та послуг по їх заміні (демонтаж, монтаж). Жодних додаткових матеріалів (запасних частин) в тендері не передбачено. В проекті калькуляції вартість розбита на послуги (лише роботи) та матеріали, які потрібно поставити для відновлення працездатності обладнання.
Дата відповіді:
09.09.2024 11:23