-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-09-02-006883-a
Під місцем поставки слід розуміти: 1. с. Виннички, вул. Центральна, 6 2. с. Чишки, вул. Шевченка, 86 3. с. Звенигород, площа Звенигородська, 1441 4. с. Кротошин, вул. Княгині Ольги, 50 5. с. Миколаїв, вул. Дучимінської, 29 6. с. Пасіки-Зубрицькі, вул. Л. Українки, 70 7. с. Старе Село, вул. Львівська, 20 8. с. Миколаїв, вул. Дучимінської, 23а
Торги не відбулися
264 862.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 324.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 324.31 UAH
Період уточнення:
02.09.2024 15:08 - 07.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим