-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Робоче колесо для насосу
Тендер Prozorro UA-2024-08-29-005914-a
Відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 за № 1178
Завершена
212 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 120.00 UAH
Період уточнення:
29.08.2024 14:09 - 03.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим