-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пакети для сміття в рулонах
Тендер Prozorro UA-2024-08-28-009099-a
Завершена
269 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 691.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 691.00 UAH
Період уточнення:
28.08.2024 15:54 - 02.09.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо параметрів пакетів
Номер:
628610405efa46aba4587134a678078a
Дата опублікування:
29.08.2024 16:35
Опис:
Шановний Замовник, підкажіть, будь ласка, яка ширина та длина пакетів?
Будь ласка внесить дані в тендерную документацію.
Дякуємо!
Відповідь:
Доброго дня, дякую за проявлений інтерес до нашої закупівлі! Вся необхідна інформація щодо предмету закупівлі зазначена у технічній специфікації
Дата відповіді:
29.08.2024 17:35
Відповідь надана
Поставка
Номер:
bb05977c783f4c9a8828c48c3104f796
Дата опублікування:
29.08.2024 14:27
Опис:
Шановний Замовник, підкажіть, будь ласка, яка орієнтовна кількість поставок планується?
Дякуємо!
Відповідь:
Доброго дня, дякую за проявлений інтерес до нашої закупівлі! Інформація щодо поставки та розмірів партій поставки зазначена в тендерній документації
Дата відповіді:
29.08.2024 17:33