• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Завершена

117 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 585.00 UAH
Період уточнення: 27.08.2024 12:12 - 01.09.2024 00:00
Відповідь надана

Щодо категорії транспортних засобів

Номер: 56e5a4d81aed4c26a4a6714eaeb8c2aa
Дата опублікування: 27.08.2024 15:09
Опис: Шановний Замовнику! Для правильного визначення страхових платежів вкажіть, будь ласка, категорію транспортних засобів.
Відповідь: Шановний Учаснику! Відповідні зміни було внесено до додатку 2 до тендерної документації
Дата відповіді: 27.08.2024 16:19