-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Зливоприймач чавунний, люк каналізаційний, шафа металева
Тендер Prozorro UA-2024-08-22-000353-a
ЛОТ 1 - Зливоприймач чавунний, люк каналізаційний; ЛОТ 2 – Шафа металева
Завершена
958 458.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 124.95 UAH
мін. крок: 0% або 124.95 UAH
Період уточнення:
22.08.2024 08:44 - 27.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим