-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 : 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Надання послуг екскаватором) (2 лоти)
Тендер Prozorro UA-2024-08-15-011184-a
Завершена
72 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 180.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 180.00 UAH
Період уточнення:
15.08.2024 18:59 - 20.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим