-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2024-08-13-010602-a
Завершена
108 601.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 543.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 543.01 UAH
Період уточнення:
13.08.2024 16:34 - 19.08.2024 09:00
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
686188949020468ba587c5fbf4bb1540
Дата опублікування:
14.08.2024 13:44
Опис:
Шановний, Замовнику! Згідно абзацу 10 пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування Постанови Кабінету міністрів від 12 жовтня 2022 №1178 (далі за текстом - Особливості)
"Тендерна документація повинна містити перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, та перелік документів та/або інформації, які подаються переможцем процедури закупівлі. Зазначені переліки оформляються як окремі додатки до тендерної документації". {Пункт 28 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 782 від 05.07.2024} Враховуючи вищезазначене, вимагаємо внести відповідні зміни до тендерної документації дотримуючись вимог Особливостей.
Відповідь:
Дякую за питання. Ваше питання всебічно розглянуте та повідомляю наступне.
Ваша вимога щодо внесення змін до тендерної документації стосується порядку проведення закупівлі за процедурою закупівлі відкритих торгів відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178.
Проте, 3 ТВУЗ Держспецзв’язку є замовником, що здійснює закупівлі для потреб оборони, тобто, здійснює закупівлі керуючись Особливостями здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (далі – Особливості). Відповідно до п. 8 Особливостей замовники здійснюють закупівлі в один із способів у т. ч. «у порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями».
Ця закупівля здійснюється у спосіб проведення спрощених закупівель у порядку визначеному Законом України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон). Згідно з статтею 14 Закону відсутні вимоги щодо оформлення окремими додатками переліку документів та/або інформації, які подаються учасником закупівлі.
Крім того, повідомляю, що перелік документів та інформації, які подаються учасником вказані в п. 14 Документації про проведення спрощеної закупівлі через електронну систему закупівель.
Дякую за порозуміння.
Дата відповіді:
15.08.2024 16:42