-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (принтер ч/б друку, багатофункціональний пристрій ч/б друку, багатофункціональний пристрій кольорового друку, джерело безперебійного живлення)
Тендер Prozorro UA-2024-08-08-005014-a
Завершена
253 626.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 268.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 268.13 UAH
Період уточнення:
08.08.2024 12:23 - 13.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим