-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Страхові послуги (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) код ДК 021:2015:66510000-8: страхові послуги.
Тендер Prozorro UA-2024-08-02-002752-a
Завершена
20 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 101.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 101.50 UAH
Період уточнення:
02.08.2024 10:30 - 11.08.2024 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
16154ac1e8144608aceb00c46f18e62b
Дата опублікування:
05.08.2024 12:26
Опис:
Шановний замовнику.
Прошу Вас видалити дискримінаційні вимоги
- Оцінка діяльності Страховика за МТСБУ (моторним транспортним страховим бюро України) Svitlofor за індикатором загальної оцінки діяльності страховика, індикатором оцінки показника «Рівень скарг від потерпілих та страхувальників» повинна бути не гірше «зелений колір-добра оцінка» на протязі 1-4 кварталів 2021 року, 3,4 кварталів 2022 року та 1-4 кварталів 2023 року та бути підтверджена на сайті https://mtsbu.avalonium.team/about/estimatiqns
- Наявність в учасника центру врегулювання збитків в кожному обласному центрі (окрім тимчасово окупованих територій та зони ведення бойових дій).
Що стосується оцінки діяльності за Світлофором, то 21.03.2024 року рішенням Президії МТСБУ припинено оприлюднення на сайті МТСБУ інформації про оцінки діяльності членів МТСБУ у вигляді «Світлофору». Більше того, посилання, на яке Ви посилаєтесь, неактивне. Зараз МТСБУ оприлюднює інформацію щодо оцінки ризиків діяльності страховиків-членів МТСБУ у вигляді загальної оцінки, яка складається з 5-ти показників та та має чотири категорії Загальної оцінки: 1 – незначний ступінь ризику; 2 – середній ступінь ризику; 3 – високий ступінь ризику; 4 – неприйнятно високий ступінь ризику. За посиланням: https://mtsbu.ua/about/zagalna-ocinka-diyalnosti-strahovikiv
Що стосується наявності в учасника центру врегулювання збитків в кожному обласному центрі, то звертаємо Вашу увагу, що дана вимоги не передбачена (не встановлена) положеннями Законів та нормативно-правових актів, що регулюють страхову діяльність в Україні, та за дотримання (або не дотримання) яких страховикам надавалось би (або обмежувалось би) право укладати зі страхувальниками договори страхування. На сьогодні кожен потенційний Учасник може мати і законодавством не заборонено, відповідні Договори про надання страхових агентських послуг з тією чи іншою організацією-надавачем таких послуг, згідно яких ці організації забезпечують надання послуг, зокрема: отримання документів від застрахованих осіб, надання їм консультацій, врегулювання страхових подій, тощо, по всій території України. Звертаємо увагу, що страхові випадки при наданні послуг з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на всій території України більшістю страховиків супроводжуються та врегульовуються цілодобовою асистанською службою (з наявним безкоштовним телефонним зв’язком), а страхові виплати здійснюються на підставі надісланих заяв та наданих документів, що підтверджують факт настання страхового випадку та інших документів, передбачених чинним законодаством, шляхом перерахування грошових коштів страхової виплати за вказаними у заяві банківськими реквізитами, крім того, починаючи з 07.02.2018 забезпечується можливість укладання внутрішніх договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (які діють виключно на території України) в електронній формі. Тим більше, враховуючи нинішню ситуацію в країні, більшість страхових компаній надають послуги віддаленого врегулювання збитків, що дозволяє істотно заощадити час клієнта. Наша компанія, як потенцйний учасник, має укладений договір про надання ЕКСПЕРТНИХ ПОСЛУГ, який діє ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, що дає можливість швидко та вчасно прибути на місце ДТП та зробити огляд пошкодженого майна і оцінку понесених збитків. Якщо мати паперовий поліс - це бажання Замовника, то наші фахівці готові за рахунок нашої компанії надати їх Замовнику якнайшвидше за вказаною адресою в будь-який доступний спосіб (особисто, кур'єром, НП і т.д.). Додатково повідомляємо, що саме в м. Луцьк наша компанія має представництво.
Тому просимо Вас видалити вищезазначені вимоги та привести ТД у відповідність.
Сподіваємося на розуміння та внесення змін до ТД.
Заздалегідь вдячні.
Відповідь:
Звернення опрацьоване, відповідні зміни внесені в тендерну документацію.
Дата відповіді:
06.08.2024 15:52