-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Знищувач документів HP Pro Shreder 16MC» або еквівалент, класифікація згідно ДК 021:2015-30190000-7
Тендер Prozorro UA-2024-07-31-007807-a
Закупівля здійснюється за КЕКВ 3110 “Придбання обладнання і предметів довгострокового користування” (основні засоби)
Торги не відбулися
214 680.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 146.80 UAH
мін. крок: 1% або 2 146.80 UAH
Період уточнення:
31.07.2024 16:32 - 05.08.2024 00:00
Відповідь надана
Зміна вимог Т.Д.
Номер:
ed016ca4dd0f4dec8dd6a16ab08422f2
Дата опублікування:
02.08.2024 18:17
Опис:
Добрий день шановні представники Замовника. Ця закупівля оголошена втретє. Дві попередні закупівлі не відбулись. Просимо Вас у файлі "Додаток 2 технічні вимоги.doc" замінити вимогу "Гарантійний строк на товар повинен становити не менше 12 місяців з моменту отримання та довідка про наявність не меньше 1 гарантійного сервісного центру та/або представника в Полтавській області." на "Гарантійний строк на товар повинен становити не менше 12 місяців з моменту отримання та довідку про те що Учасник забезпечює транспортування обладнання, у разі настання гарантійного випадка, до офіційного сервісного центру за власний рахунок." Обгрунтування: абсолютно всі сервісні центри всіх дистрибуторів шредерів розташовані у м.Київ, регіональних сервісних центрів немає. Тобто виконати вимогу у Вашій редакції не зможе жоден Учасник.
Дякуємо за розуміння і сподіваємося на співпрацю.
Відповідь:
Доброго дня! Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2023 року № 616 внесені зміни до п. 415 Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року № 939 щодо підвищення вимог до паперознищувальних машин (шредера), який використовується для секретних документів, для забезпечення належної роботи суб’єктів режимно - секретної діяльності ГУНП є нагальна необхідність у постійному й терміновому обслуговуванні даних пристроїв, а розташування сервісних центрів у інших областях призводить до зволікання у їх обслуговуванні.
Дата відповіді:
06.08.2024 07:46