(ПК-24П_0294_ВО) Послуги з ремонту колісних пар з дисковими гальмами пасажирських вагонів
Тендер Prozorro UA-2024-07-31-007163-a
ОГОЛОШЕННЯ UA-P-2024-07-31-006316-a
про проведення відкритих торгів
1. Найменування замовника* Філія «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця».
2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника* 41022900.
3. Місцезнаходження замовника* - місто Київ -
4. Категорія замовника: юридична особа та/або суб’єкти господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у п. 4 ч. 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».
5. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): (ПК-24П_0294_ВО) ДК 021:2015 – 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги (Послуги з ремонту колісних пар з дисковими гальмами пасажирських вагонів)
5.1. Назва товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником: відповідно до Додатку 1 тендерної документації, код ДК 021:2015: 50220000-3
6. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: відповідно до умов Додатку 1 тендерної документації.
7. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг. Україна, відповідно Додатку 1 тендерної документації.
8. Очікувана вартість предмета закупівлі: 8 104 000,00 грн без ПДВ (вісім мільйонів сто чотири тисячі гривень 00 коп.)
9. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: Протягом 2024 року (до 31.12.2024 р.) відповідно умов договору.
10. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 08.08.2024 18:00
11. Умови оплати: відповідно до умов Договору
12. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська відповідно до умов тендерної документації.
13. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається
14. Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається
15. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до ч. 3 ст. 10 ЗУ «Про публічні закупівлі»: ----.
16. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: 1%.
17. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується;
18. Інша інформація: інші умови відповідно тендерної документації.
Вид закупівлі – послуги - відкриті торги відповідно до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 та ЗУ «Про публічні закупівлі»;
Застосовані критерії оцінки - ціна.
Уповноважена особа
Філії «Пасажирська компанія»
АТ «Українська залізниця»_____________________________________ Олександр ДУМА
Торги не відбулися
8 104 000.00UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 81 040.00 UAH
Період уточнення:31.07.2024 15:55 - 21.09.2024 00:00
Відповідь надана
Внесення змін до проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації)
Номер:d11a17694dca4c809e2518e5c835643a
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:02.08.2024 16:13
Опис:В Додатку № 1 Проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації) замінити слова «Напресування нових суцільнокатаних коліс» на «Механічна обробка отвору колеса, виконання інжекторного отвору та напресування нових суцільнокатаних коліс»
Відповідь:Шановний Учаснику, Замовником буде внесено відповідні зміни у цій частині. Дякуємо за звернення
Дата відповіді:19.09.2024 13:30
Відповідь надана
Внесення змін до проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації)
Номер:b48f265bd34f434d9b083deac266a9fe
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:02.08.2024 16:13
Опис:В Додатку № 1 Проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації) слова «Послуга з ремонту однієї колісної в об’ємі Р-2 з дисковими гальмами пасажирського вагону при наданні замовником запасних частин у вигляді давальницької сировини передбачає» замінити на «Послуга з ремонту однієї колісної в об’ємі (повного обстеження) з дисковими гальмами пасажирського вагону при наданні замовником запасних частин у вигляді давальницької сировини передбачає»
Відповідь:Шановний Учаснику, Замовником буде внесено відповідні зміни у цій частині. Дякуємо за звернення
Дата відповіді:19.09.2024 13:29
Відповідь надана
Внесення змін до проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації)
Номер:7f837ca542a74e7fbbfcde807a4a8087
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:02.08.2024 16:11
Опис:Додаток №3 до Проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації) видалити.
Відповідь:Шановний Учаснику, Замовник вважає недоцільним вносити зміни у цій частині, оскільки Замовник має право знати, з чого складається очікувана вартість на послуги, які планує надавати Учасник. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:19.09.2024 13:29
Відповідь надана
Внесення змін до проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації)
Номер:e5b53edbe1d444269b68538220329c28
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:02.08.2024 16:10
Опис:В Додатку №1 Проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації слова «Строк надання послуг – протягом 2024 рок, але не пізніше 31.12.2024» на «Строк надання послуг – протягом 16 календарних місяців з моменту отримання рознарядки та попередньої оплати».
Відповідь:Шановний Учаснику, Замовником буде внесено відповідні зміни у цій частині. Дякуємо за звернення
Дата відповіді:19.09.2024 13:29
Відповідь надана
Внесення змін до проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації)
Номер:028de9fead7648259a0bea5535e25ae5
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:02.08.2024 16:10
Опис:п.14.11. Проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації) видалити.
Відповідь:Шановний Учаснику, Сторони можуть встановлювати умови розірвання Договору, що передбачено ст. 651 ЦК. Замовник вважає недоцільним вносити зміни у цій частині. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:19.09.2024 13:28
Відповідь надана
Внесення змін до проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації)
Номер:53b4af670f124676a167d36ed979bf09
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:02.08.2024 16:09
Опис:п. 13.1. Проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації) викласти у наступній редакції:
«Договір набирає чинності з моменту його укладення та діє до 31 грудня 2025 року, а в частині розрахунків та гарантійних зобов’язань до їх повного виконання Сторонами»
Відповідь:Шановний Учаснику, Замовником буде внесено відповідні зміни у цій частині. Дякуємо за звернення
Дата відповіді:19.09.2024 13:28
Відповідь надана
Внесення змін до проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації)
Номер:32740790eb724339a4f888538945f033
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:02.08.2024 16:09
Опис:Розділ 9 Проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації) видалити.
Відповідь:Шановний Учаснику, Вимагати Учасника надати забезпечення виконання договору є вимогою вказівки апарату правління АТ «Укрзалізниця» та правом Замовника, яке визначено п.12 ст.14 ЗУ «Про Публічні Закупівлі». Замовник вважає недоцільним вносити зміни у цій частині. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:19.09.2024 13:28
Відповідь надана
Внесення змін до проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації)
Номер:3a4152c7a8ff42239b8fc5e0463700db
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:02.08.2024 16:08
Опис:п.7.11. Проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації) видалити.
Відповідь:Шановний Учаснику, відшкодування збитків передбачено законом ст. 22 ЦК. Замовник вважає недоцільним вносити зміни у цій частині. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:19.09.2024 13:27
Відповідь надана
Внесення змін до проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації)
Номер:80192e1ba3304747a8349f30513f17c3
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:02.08.2024 16:08
Опис:п. 7.7. Проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації) видалити.
Відповідь:Шановний Учаснику, зобов’язання Замовника вважаються виконаними по оплаті з дати списання коштів із розрахункового рахунку Замовника п. 5.4. Договору і Замовник не може відповідати за дії фінансової установи банку. Замовник вважає недоцільним вносити зміни у цій частині. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:19.09.2024 13:27
Відповідь надана
Внесення змін до проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації)
Номер:0725530fab024670898eaec6892ee1d0
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:02.08.2024 16:08
Опис:п. 7.6. Проекту Договору (Додаток №4 до Тендерної документації) видалити.
Відповідь:Шановний Учаснику, даний пункт передбачено законом ст. 22 ЦК. Замовник вважає недоцільним вносити зміни у цій частині. Дякуємо за звернення.