• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

30230000-0 Комп’ютерне обладнання Жорсткі диски

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.

Торги не відбулися

419 190.40 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 191.90 UAH
Період уточнення: 26.07.2024 15:17 - 01.08.2024 00:00
Відповідь надана

Збільшення об'єму

Номер: c0b9eaaa61874efeb6111e6c09b7b4dc
Дата опублікування: 30.07.2024 13:05
Опис: Ш. Замовник чи згодні прийняти пропозицію по збільшенню об'ємах, "Місткість накопичувача: 16TB", всі інші тех характеристики відповідають вимогам.
Відповідь: Ш. Учасник, місткість накопичувачів не повинна перевищувати 14 ТБ згідно з характеристиками виробника обладнання VMS-сервера Uniview Unicorn, де використовуються дані диски.
Дата відповіді: 31.07.2024 09:57
Відповідь надана

Сумісність накопичувачів з серверним обладнанням замовника

Номер: e70e54b3af124ae98215b187967d160e
Дата опублікування: 29.07.2024 14:14
Опис: Шановний замовнику, в Додатку 3 до тендерної документації зазначені такі вимоги до накопичувачів - Гаряча заміна: так; Призначення для: серверів. Для первірки сумісності накопичувачів з серверами просимо надати інформацію щодо серверів в які будуть встановлюватися накопичувачі - service tag або serial number. Наперед дякую.
Відповідь: Шановний Учаснику, відповідно до ТЗ жорсткі диски використовуються для VMS-сервера системи відеоспостереження Uniview Unicorn згідно з характеристиками виробників даного обладнання.
Дата відповіді: 30.07.2024 14:05