-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт - влаштування стели "Воїнам, загиблим за волю України, в парку Тараса Шевченка в м. Тернополі"
Тендер Prozorro UA-2024-07-23-005211-a
Капітальний ремонт - влаштування стели "Воїнам, загиблим за волю України, в парку Тараса Шевченка в м. Тернополі" Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Завершена
2 214 446.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 072.23 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 072.23 UAH
Період уточнення:
23.07.2024 12:24 - 04.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим