• Спрощена закупівля
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з участі у короткотермінових навчальних семінарах

Завершена

222 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 310.00 UAH
Період уточнення: 11.07.2024 08:25 - 17.07.2024 00:00
Відповідь надана

Щодо проекту договору

Номер: 657ed83371b94925ba6a45a2e151105e
Дата опублікування: 16.07.2024 16:41
Опис: Шановний Замовнику, З метою не обмеження участі в закупівлі потенційних учасників тендеру, які є резидентами Дія Сіті та відповідно до п.п. 4) п.4. ст. 5 Закону України Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні: “освітня діяльність у галузі інформаційних технологій, у тому числі надання вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти за такими спеціальностями як комп’ютерні науки, інформаційні системи та технології, комп’ютерна інженерія, кібербезпека, наука про дані, а також надання інших видів освіти, а саме: навчання комп’ютерній грамоті (цифровій грамотності), що включає послуги з навчання цифровій грамотності, розробленню, модифікації, тестуванню та технічній підтримці програмного забезпечення, у тому числі комп’ютерні ігри, навчання бізнес аналізу (для цілей розроблення, модифікації, тестування та технічної підтримки програмного забезпечення), побудові графічних інтерфейсів, організації процесів з контролю якості, системному адмініструванню, проектному менеджменту, розробці документації;” просимо внести зміни в Проект договору пункт 1.1., Розділу 1 “Предмет договору”, а також в додатках до Проекту договору, а саме: замінити предмет договору до одного із запропонованих варіантів: - «послуги з надання короткотермінових навчальних семінарів у галузі захисту інформації та кібербезпеки» - «послуги з надання короткотермінових навчальних семінарів у сфері захисту інформаційних систем» - «послуги з надання короткотермінових навчальних семінарів у сфері інформаційної безпеки»
Відповідь: Шановний Учаснику ! Дякуємо за запитання! В тендерній документації, а саме в додатку 5 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі за усіма лотами оприлюдненої Закупівлі, зазначена та визначена назва предмету закупівлі відповідно до Наказу від 05.02.2024 року № 54 « Про затвердження Переліку товарів, робіт і послуг та їх обсягів, які закуповуються в умовах воєнного стану Адміністрацією Держспецзв’язку у 2024 році, та саме ця назва предмету закупівлі зазначена у графіку підвищення кваліфікації особового складу Адміністрації Держспецзв’язку у 2024 році від 18.01.2024 року № 12/02/01-86/ВС. Тому не маємо жодних підстав на внесення змін в назву предмета закупівлі.
Дата відповіді: 17.07.2024 13:13
Відповідь надана

Вимоги до повного співпадіння назв семінарів

Номер: 05b293db2fd9456599524bc81a6477ce
Дата опублікування: 12.07.2024 12:39
Опис: Шановні колеги. У додатку 4 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі вказано, що учасник повинен надати довідку про наявність досвіду викладання відповідного курсу та копія сертифіката викладача, що підтверджує правомірність викладання відповідного курсу. Хочемо уточнити, чи повинні ці документи містити назви курсів, які дослівно співпадають з наведеними у тендерній документації. Зокрема, чи достатньо для проведення семінару "Побудова системи управління інформаційною безпекою (СУІБ), аудитори з сертифікації систем управління інформаційної безпеки відповідно (ISO 27001)", якщо у викладача буде сертифікат тренера "ISO 27001 : 2015 Система управління інформаційною безпекою" і багаторічний досвід проведення навчань за темою "Системи управління інформаційною безпекою та аудити за стандартом ISO 27001"?
Відповідь: Шановний учаснику! Дякуємо за запитання. Документи (тендерна документація) які подаються учасниками дослівно не повинні співпадати з наведеними у тендерній документації, але, просимо звернути увагу, що сертифікати повинні бути виданні компетентними міжнародними або локальними органами сертифікації, які підтверджують кваліфікацію викладача за зазначеним напрямом.
Дата відповіді: 15.07.2024 09:54
Відповідь надана

Вимоги до технічних і якісних характеристик послуг

Номер: e4b4296dd9cc42a5b78ca25ca5eb0d98
Дата опублікування: 12.07.2024 10:12
Опис: В тендерній документації не визначені вимоги до технічних і якісних характеритсик послуг. Все, що вказано з цтого приводу: "Якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб Адміністрації Держспецзв’язку, з дотриманням норм та принципів Закону України «Про публічні закупівлі», технічних та інших норм, стандартів і правил, встановлених діючим законодавством України для відповідного виду послуг". Оскільки законодавство України не встановлює жодних вимог до проведення короткотермінових навчальних семінарів з цих тем, Замовник може довільно висувати будь-які вимоги і щодо об'єму навчання (кількість годин), і щодо змісту програми. У цих умовах потенційні учасники не можуть визначити ні свою здатність виконати відповідні вимоги, ні ціну послуг (якщо тільки вони не перебувають у корупційному зговорі з Замовником). Тому прошу переглянути тендерну документацію, вказати у ній конкретні вимои до об'єму та програми навчання і прибрати посилання на невизначені "потреби Адміністрації Держспецзв'язку".
Відповідь: Шановний учасник, дякуємо за запитання! В тендерній документації зазначена саме та інформація, яка відповідає вимогам Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Хочемо зазначити, що першим і основним критерієм розгляду пропозицій буде ціна. Тому просимо звернути на це увагу. Крім цього, Ви можете підготувати пропозицію (об'єм та програму навчання) за власним розсудом та особистим досвідом, яка буде найефективнішою відповідно до назви тематики навчання.
Дата відповіді: 15.07.2024 09:53