-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
АБРАЗИВНІ ВИРОБИ В АСОРТИМЕНТІ
Тендер Prozorro UA-2024-07-10-008438-a
Завершена
212 598.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 121.97 UAH
мін. крок: 0.1% або 121.97 UAH
Період уточнення:
10.07.2024 16:07 - 22.07.2024 00:00
Відповідь надана
Розміри
Номер:
90dce72bb740443fb4a012ef56c39c77
Дата опублікування:
16.07.2024 11:42
Опис:
Доброго дня. Просимо уточнити розміри кругів пелюсткових ЛОТ № 2 поз.№14 - стандарний розмір, який виготовляют заводи виробники - це 150*30*32 (де 32мм посадковий отвір), а у Вас по ТД 150*22*20. ЛОТ № 2 поз.№10 - круг відрізний по каменю 230*2,0*22 - стандартний розмір таких кругів з товщиною 2,5мм (230*2,5*22,23 по каменю).Просимо внести зміни до ТД.
Відповідь:
Добрий день! Шановний Учасник, дякую за звернення, до ТД будуть внесені зміни
Дата відповіді:
18.07.2024 08:56
Відповідь надана
Коло шліфувальне 54С ПП 350х40х127 F46(40) СМ
Номер:
e7712861fcda4346899d52c9c2219af0
Дата опублікування:
12.07.2024 16:24
Опис:
Доброго дня ! позиція №5 , Лот №1 , Коло шліфувальне 54С ПП 350х40х127 F46(40) СМ, в найменуванні зазначено матеріал кругу 54С- а це карбід кремнію чорний, в технічних характеристиках прописано Електрокорунд , а це матеріал 14А. Круг якого матеріалу Вам потрібен ?
Відповідь:
Добрий день! Шановний Учасник, дякую за звернення. Ваше питання на розгляді.
Дата відповіді:
15.07.2024 09:03
Відповідь надана
Лот 1 позиція №2 Коло шліфувальне 14А 350х40х127 F46(40) СМ
Номер:
3626a94ae75f4c6aba8111af238d8055
Дата опублікування:
12.07.2024 16:05
Опис:
Доброго дня ! прошу уточнити по позиції №2 Лот 1- Коло шліфувальне 14А 350х40х127 F46(40) СМ , зазначений розмір круга 350*40*127 , а в технічній характеристиці по цій позиції вказано розмір 350*25*127 .Якого розміру потрібен круг ?
Відповідь:
Добрий день! Шановний Учасник, дякую за звернення. Ваше питання на розгляді.
Дата відповіді:
15.07.2024 09:02