-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2018-07-05-002144-a
Поточний ремонт Фізіотерапевтичного відділення та інших приміщень за адресою: бульвар Вернадського, 53, (далі – Послуги)
Торги не відбулися
302 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 513.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 513.00 UAH
Період уточнення:
05.07.2018 19:04 - 13.07.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим