-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект cтіл учнівський 1-місний з регулюванням кута нахилу стільниці та полицею, ростова група №3-6 + cтілець Т-подібний на круглій трубі, регульований по висоті № 3-6
Тендер Prozorro UA-2024-07-04-010905-a
Завершена
137 632.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Період уточнення:
04.07.2024 23:42 - 10.07.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим