-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (1/3 трубчаста пластина та комплект гвинтів до неї; Дистальна малогомілкова LCP-пластина та комплект гвинтів до неї; Пластина великогомілкова проксимальна-латеральна та комплект гвинтів до неї; Пластина великогомілкова пряма та комплект гвинтів до неї; Пластина великогомілкова Т-подібна, або анатомічно проксимально-медіальна та комплект гвинтів до неї; Пластина для дистального відділу стегнової кістки та комплект гвинтів до неї; Пластина для проксимального відділу стегнової кістки та комплект гвинтів до неї; Пластина стегнова пряма та комплект гвинтів до неї; Проксимально-латеральна L-подібна великогомілкова LCP-пластина та комплект гвинтів до неї)
Тендер Prozorro UA-2024-06-28-007424-a
Завершена
258 859 433.26
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 294 297.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 294 297.17 UAH
Період уточнення:
28.06.2024 20:31 - 10.07.2024 00:00
Відповідь надана
МТВ
Номер:
2ba7ea254f9a4cea8eb1b7170a1f9d04
Дата опублікування:
09.07.2024 20:35
Опис:
Шановний Замовнику!
Таблицею 1.1. Додатку 1 до тендерної документації встановлено медико-технічні вимоги до пластин для проксимального відділу стегнової кістки та комплекту гвинтів. Зокрема пунктом 5 визначено технічні параметри діаметру отворів під гвинти, а саме: 4,5 мм та/або 5 мм, або 6 мм/7,3 мм.
5). Діаметр отворів під гвинти 4,5 мм та/або 5 мм, або 6 мм/7,3 мм
Додатком 1 до тендерної документації зазначено, що за позиціями, за якими в медико-технічних вимогах (довжина, ширина, діаметр тощо) вимоги зазначені Замовником як діапазон або вибір, Учасник має забезпечити наявність декількох розмірів для вибору Замовником.
Виходячи з зазначеного, за позицією (пунктом) 5 в медико-технічних вимогах встановлений параметр діаметр (діаметр отворів під гвинти). Відносно цього параметру Вами зазначена вимога щодо вибору діаметру: 1) або 4,5 мм та/або 5 мм, 2) або 6 мм/7,3 мм. Тобто учасник робить вибір, який параметр діаметру отвору під гвинт вибрати.
Таким чином, формулювання вимоги таким чином «за позиціями, за якими в медико-технічних вимогах (довжина, ширина, діаметр тощо) вимоги зазначені Замовником як діапазон або вибір, Учасник має забезпечити наявність декількох розмірів для вибору Замовником» містить вимоги щодо ВИБОРУ замовником певного ДІАМЕТРУ, що передбачає необхідність наявності декількох розмірів даної складової до пластин для проксимального відділу стегнової кістки та комплекту гвинтів.
Вимагаємо роз’яснення щодо зазначених параметрів або внесення відповідних змін до тендерної документації.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за зацікавленість у закупівельних процедурах ДП "Медичні закупівлі України"!
Відповідно до вимог пункту 5 таблиці 1.1. додатку 1 до тендерної документації передбачено, що діаметр отворів під гвинти повинен бути: 4,5 мм та/або 5 мм, або 6 мм/7,3 мм, що означає, що пластини можуть мати отвори з однаковими, або різними діаметрами. Таким чином, Учасник може запропонувати пластини з однаковими діаметрами отворів: 4,5 мм, або 5мм, або 6 мм, або 7 мм, або з різними діаметрами отворів: 4,5 мм та 5мм, або 4,5 мм та 6 мм, або 4,5 мм та 7,3 мм, тощо.
У випадку, якщо Ваша компанія буде переможцем закупівлі за позиціями, за якими в медико-технічних вимогах (довжина, ширина, діаметр тощо) Замовником зазначені вимоги як діапазон або вибір, Учасник має забезпечити наявність декількох розмірів для вибору Замовником, тобто, Учасник повинен надати каталог продукції з якого буде здійснено вибір виходячи із загальної кількості.
Якщо учасник запропонує товар, де не передбачено вибір, або відсутні діапазони, специфікація на поставку товару буде сформована виходячи з пропозиції Учасника.
Дата відповіді:
11.07.2024 12:40