-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Портландцемент
Тендер Prozorro UA-2024-06-26-005744-a
Торги не відбулися
355 992.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 5 339.88 UAH
мін. крок: 1.5% або 5 339.88 UAH
Період уточнення:
26.06.2024 13:18 - 01.07.2024 00:00
Відповідь надана
Поставка однією партією
Номер:
cfb863f77c354ba391014ef4c36048ae
Дата опублікування:
27.06.2024 10:51
Опис:
Шановний замовник, чи можливий варінт поставки всього обсягу закупівлі протяго 30 днів з дати підписання договору?
Відповідь:
Шановний учасник, поставка товару буде здійснюватися відповідно до умов договору поставки (Додаток № 5 до тендерної документації), а саме: Загальний строк поставки (передачі) Товару за цим Договором: протягом 2024 року. Строк поставки партії Товару – протягом 5 (п’яти) робочих днів після надсилання заявки Замовником. Заявка на Товар (партію Товару) надсилається Постачальнику поштовим відправленням або електронною поштою, або факсимільним зв’язком на адреси/реквізити, визначені у розділі 14 цього Договору. Передача Товару за цим Договором здійснюється партіями: асортимент, кількість яких визначається в накладних (оформлених Постачальником на підставі заявок Замовника та відповідно до Специфікації).
Дата відповіді:
27.06.2024 14:36