-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Тендер Prozorro UA-2024-06-26-004369-a
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Завершена
232 796.89
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 163.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 163.98 UAH
Період уточнення:
26.06.2024 11:54 - 01.07.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим