-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (код 44160000-9 за ДК 021:2015) (деталі трубопроводів сталеві приварні DN 400 – 700)
Тендер Prozorro UA-2024-06-21-000515-a
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (код 44160000-9 за ДК 021:2015) (деталі трубопроводів сталеві приварні DN 400 – 700)
Торги не відбулися
975 170.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 875.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 875.86 UAH
Період уточнення:
21.06.2024 09:34 - 28.06.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо термыныв постачання!
Номер:
4f0643a8eb1945db83cf92cd654cd2f4
Дата опублікування:
25.06.2024 13:47
Опис:
Шановний Замовник! Тендерною документацією вказано що постачання товарів відбувається -. Протягом 120 календарних днів з дати отримання Постачальником письмової заявки від Покупця. Просимо Вас збільшити терміни постачання до 180 календарних днів з огляду на відсутність всіх необхідних матеріалів для виготовлення деталей згідно Вашої специфікації та технічних вимог, а також нестабільну ситуацію з подачею електроенергії та траспортними складовими (з огляду на необхідні закупівлі матеріалів зам межами України), Просимо внести відповідні зміни в вимоги ТД.
Відповідь:
Доброго дня. Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
26.06.2024 09:31