-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інформації в медіа – в онлайн-медіа (в мережі «Інтернет»))
Тендер Prozorro UA-2024-06-20-001932-a
Завершена
3 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
Період уточнення:
20.06.2024 10:14 - 25.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим