-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Котел прямоточний водогрійний згідно ДК 021:2015 код 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2024-06-11-007257-a
Завершена
8 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 82 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 82 000.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2024 13:48 - 16.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим